Dıscover Ivory Oda Parfümü 320 ml


152,37 TL
• 3200 basımlık kullanılabilir.

Dıscover Ivory Oda Parfümü 320 ml Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Discover Ivory oda parfümü 320 ml sadece evlerde değil, ofislerde, iş yerlerinde, okullarda, kafelerde ve pek çok mekânda da kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Her yere sığabilen küçük tasarımı ile evlerde banyolarda, odalarda Discover Ivory kalıcı oda parfümü 320 ml kullanmak mümkündür. Oda kokusu olarak tercih edilen ürün sprey formundadır ve farklı koku alternatiflerine sahiptir. Aynı zamanda makine yedeği ile birlikte de satılmaktadır.


Kapalı alanlardaki etki sınırı 120 metreküp olarak belirlenmiştir bu nedenle bir tanesi birden fazla oda için dahi etkili olabilmektedir. Banyo kokusu olarak da kullanılabilen oda kokusu giderlerdeki kokuları da önlemektedir. Banyodaki ağır gider kokusu için de etkili bir ürün olarak bilinmektedir.


Kokunun yoğunluğunu belirleyebilmek de mümkündür ve bunun için oda spreyi kapağını çevirmek yeterli olmaktadır.  Discover ortam kokuları kullanılırken oda kokusu makinası gerekmektedir. Ortalama 60 gün içerisinde etkisi sonlanan ürün değiştirilmelidir. Çocuklardan ve bebeklerden uzak tutulması gereken ürünün sıcağa ve direkt olarak güneşe maruz kalmaması gerekmektedir.


Koku giderici amaçlı olarak da tercih edilen ürünün farlı koku alternatifleri zevke ve alerji durumuna göre tercih edilebilmektedir. Ürün alınırken açıklaması muhakkak okunmalıdır. Farklı kokuları deneyerek size en uygun olanı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Discover makine kokusu yakınında bulunulmaması ve direkt ten ile temas etmemesi önerilmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir