Dıscover Mascot Ocean Oda Parfümü 320 ml


109,32 TL
3200 basımlık kullanılabilir. Kapalı alanlarda 120m3 e kadar etkilidir.

Dıscover Mascot Ocean Oda Parfümü 320 ml Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Discover Mascot Ocean oda parfümü 320 ml okyanus esintili kokusu ile evin çok daha ferah kokmasını sağlamaktadır. Evin tüm odalarında kullanılabilecek bu kalıcı oda parfümü aynı zamanda iş yerlerinde, ofislerde, kafelerde ve farklı mekanlarda da kullanıma uygundur. Discover Mascot Ocean oda kokusu kullanımı itibari ile 120 metreküp kadar geniş bir alana kokusunu yayabilmektedir. Bu nedenle bir tanesi birden fazla odaya aynı kokuyu verebilme becerisine sahiptir. Ürün bitince yenisi ile değiştirmek üzere makine yedeği kullanıcılara sunulmaktadır.


Oda spreyi
olan bu ürünün daha yüksek ve kimsenin erişemeyeceği bir yere konulması önerilmektedir. Bu sayede bebekler, çocuklar ve evcil hayvanları korumak mümkündür. Aynı zamanda güneş görmemesi gereken bu ürünün aşırı sıcak olan yerlerden de uzak tutulmalıdır.


Koku ile direkt temasta bulunmak da önerilmemektedir. Özellikle göz ile temasından kaçınılması tavsiye edilmektedir. Banyo kokusu olarak da kullanılabilen ürünün geniş bir kullanım yeri bulunmaktadır. Kötü kokuları gidermektedir. Ürünü kullanırken süre ayarlaması yapabilir ve bu sayede istenen süre aralığında çalıştığını görebilirsiniz. Oda kokusu makinesi dışında tek başına da kullanılabilmektedir. Koku giderici olan bu ortam kokuları okyanus kokusu ile ortamı çok daha ferah bir hale getirecektir. Özellikle evin tasarımına ve havasına uygun olarak seçilen kokular arasında okyanus kokulu Discover Mascot Ocean Oda Parfümü 320 ml de yer almaktadır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir