Dıscover Mascot Junıor Oda Parfümü Cute 260 ml


102,69 TL

3200 basımlık kullanılabilir. Kapalı alanlarda 120m3 e kadar etkilidir.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12
Sepete Ekle Sepete Git

Dıscover Mascot Junıor Oda Parfümü Cute 260 ml Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Discover Mascot Junior oda parfümü cute 260 ml, 3000 sıkımlık kullanımı ile uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. Evlerin ve daha pek çok kapalı alanın uzun süre temiz kokmasını sağlamak için oldukça pratik ve ekonomik bir çözüm olarak da dikkat çekmektedir. Kalıcı oda parfümü olarak tercih edilen ürün 120 metreküp gibi geniş bir alana koku yayabilmektedir. Tek biri birçok ev için yeterli olabildiği gibi birden fazla odaya aynı kokuyu yayabilmesi de etki alanının genişliğini göstermektedir. Discover Mascot Junior oda parfümü cute 260 ml kullanırken yukarıda ve uzak bir yerde saklamak önerilmektedir. Çok sıcak yerlerde tutmamak güvenlik açısından önem arz etmektedir.


Aynı zamanda sağlıklı kullanım için bir seferde çok fazla oda kokusu sıkmamak da gerekmektedir. Özellikle alerjisi olanlar için dikkat edilmesi şarttır. Benzer bir durum bebekler, çocuklar, hamileler ve solunum sıkıntısı olanlar için de geçerli olmaktadır. Banyo kokusu olarak da ilgi gören oda spreyi özellikle gider kokusu ile savaşabilmektedir. 


Baskın kokusu düzenli olarak kullanıldığında gider kokusunun önüne geçmektedir. Oda kokusu makinesi ile birlikte kullanıldığında sıkılma süresi de belirlendiğinden daha sistematik çalıştığını belirtmek gerekir. Oda makinesinde süreyi ayarlayabilmek mümkündür. Ürünün makine yedeği ile değiştirilmesi de kolay olmaktadır. Aynı zamanda Discover ortam kokuları, koku giderici ve önleyici etkisi ile var olan kokuların da önüne geçmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir