Dıscover Gold Multı Sprey Bidon Lavanta 5 L


728,75 TL
• Ürün 5kg’lık ambalajındadır. • Yedek şişeye doldurularak kullanılır, ekonomik kullanım sunar. • Kötü kokuların yok edilmesinde etkendir.

Dıscover Gold Multı Sprey Bidon Lavanta 5 L Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Discover gold multi sprey bidon lavanta 5 litre koku gideren özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Discover gold multi sprey kullanım avantajı sağlaması açısından 5 Litre halinde satışa sunulmuştur. Bu sayede oda parfümü uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Discover oda spreyi lavanta kokusu ile odaya özel ve ferah bir hava katacaktır. Koku giderici özelliği lavanta ile birleştiğinde uzun süreli kalıcı lavanta kokusu evin içerisinde yer alacaktır. Ev dışarısında da farklı pek çok mekânda kullanılabilecek kalıcı oda parfümü yoğun kokuları bile bastırarak önüne geçecektir.


Temiz kokuları sevenlerin tercihi olan ortam kokuları aynı zamanda tuvaletin yoğun kokusunu da kısa sürede yok etmekte ve lavanta kokusu ile baş başa bırakmaktadır. Özellikle banyo kokusu olarak da kullanılabilecek olan Discover markasının bu koku giderici ürünü ile ferahlatıcı lavanta hissini banyoda dahi hissetmek mümkündür. Bitkilere alerjisi olanların ise bu ürünü kullanırken dikkat etmesi gerekmektedir. Direkt temastan kaçınarak, özellikle de yüze gelmemesine dikkat ederek odanın bir bölümüne sıkmanız yeterli olacaktır. Oda büyüklüğüne göre sıkılacak oran değişiklik gösterse de lavanta kokusu kolayca odaya geçmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir