Dıscover Exosual Oda Parfümü Makinası + 260 ml Yedek


341,19 TL
Zaman ayarlı bir koku makinesidir. Zaman ve gece gündüz çalışma ayarları mevcuttur. İçeriğinde 1 adet yedek koku bulunur.

Dıscover Exosual Oda Parfümü Makinası + 260 ml Yedek Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Discover Exosual oda parfümü makinası + 260 ml yedek ürünü ile bir arada satılmaktadır. Oda kokusu makinesi içerisine konulan yedek ürün pek çok farklı koku alternatifi ile dikkat çekmektedir. Alerji durumuna ve isteğe bağlı olarak tercih edilecek kokunun yanında bulunan Discover marka oda parfümü makinesi ile evin düzenli olarak hoş bir kokuya sahip olması mümkündür. Bu ürünü kullanırken kokunun yanında oda kokusu makinesi bulunması pek çok avantaj sağlamaktadır. Özellikle sizler evde değilken dahi koku yayılmaya devam etmekte ve bu sayede ev her zaman güzel kokmaktadır.


Aynı zamanda kötü kokular ile mücadele için elektrikli oda kokusu cihazı çok daha fazla çalışmaktadır. Oda kokusu olarak kullanılan ürün banyo kokusu olarak da kullanılabilmektedir. Banyo kokusu olarak da tercih edilen makine banyodaki kötü kokuları da aynı oranda yok etmektedir. Ürünün koku giderici özelliği bulunmaktadır. Koku giderici ürünün kokusu ise tercihe bağlı olarak birçok alternatif arasından seçilmeye müsaittir. Önemli olan makineye uygun mililitre ürünü seçmektir. Kapalı bir mekan ise 120 metreküp gibi bir alana kadar ürünün koku yayma becerisi bulunmaktadır. Ancak güneş ve sıcak ile direkt temasını önlemek gerekmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir