Dekoratif Küllük 304 Kalite Paslanmaz - 1621


3.612,64 TL

• 32*95 ölçülerindedir. • 304 Kalite Paslanmaz Çelikten İmal Edilmiştir. • Şık Tasarım


Dekoratif Küllük 304 Kalite Paslanmaz - 1621 Bizsizeyeteriz.com'da!

Dekoratif küllük 304 kaliteli paslanmaz-1621 portatif bir üründür. Dış mekanlarda kullanılmak üzere satışı yapılmaktadır. Ayaklı küllük farklı ve şık görünümü ile de oldukça ilgi görmektedir. Daha çok kalabalığın yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Bu sayede içilen sigara izmaritleri kolayca küllüğe boşaltılabilir.  Ayrıca sigara külünü yerlere dökülmesini de engellemektedir. Aşırı sıcağa ve soğuğa  karşı dayanıklı olarak üretilen bir üründür.

 

Dış mekanlara  dekoratif küllük alırken mutlaka paslanmaz olmasına dikkat edilmelidir. Şık görümü ve kullanım rahatlığıyla da sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir. Küllük sayesinde izmaritlerin yerlere atılımı da engellenmiş olmaktadır. Küllükler her zaman elinizin altında bulunarak çevre sağlığına ve temizliğine de katkı sağlamaktadır. Ayaklı kül tablası için  birçok alternatif bulunmaktadır. Dekoratif küllüklerin dış mekânda olması sigara içmeyenleri de rahatsız etmemektedir. Özel olarak tasarlanıp üretilen bir üründür.

 

İzmarit çöp kutusu yuvarlak bir görünüme sahiptir. Dekoratif küllük kaliteli ve paslanmaz olmasıyla da oldukça ön plandadır. Görünümü ile dış mekanlara kolayca uyum sağlar. Kullanımı kolay olmakla beraber temizliği de çok kolaydır. Dekoratif küllüğün üst kısmı çıkarılarak temizlenmektedir. Bunun için çıkartıp temizlerken de dikkat edilmesi gerekmektedir. Dış mekan küllük uzun yıllar dayanıklı bir üründür. Dekoratif küllükler paslanmaz ve tüm hava şartlarına uygun olması sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerdendir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir