Çöp Kovası Pedallı 6 L Gri


114,60 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi gridir Hacim: 6 L 232x215x270h Mini boy 40X50 cm çöp poşetleri ile uyumludur


Çöp Kovası Pedallı 6 L Gri Bizsizeyeteriz.com'da!

Kullanım kolaylığı ile bilinen çöp kovası pedallı 6 L gri renkli model, birçok evin kurtarıcısı olmaktadır. Hem banyolarda hem de mutfaklarda kullanılabilen bu boyutlardaki bir basmalı  çöp kovası, evler için daha uygundur. Kalabalık aileler daha büyük boyutlardaki bir çöp kovasını tercih edebilir. Bu boylardaki çöp kovaları orta boy olarak geçer ve birçok kişinin tercihi olur.

 

Plastik malzemeden yapılan pedallı plastik çöp kovası, çöplerinizin rahatlıkla atılmasına yardımcı olur. Çöplerinizi atarken sadece kovanın pedal kısmına ayağınızla dokunmanız yeterli olacaktır. Bu özelliği ile birçok kişinin kullanabileceği niteliktedir. Yaşlı genç fark etmeksizin rahatça, endişe etmeden bu çöp kovalarından faydalanabilirsiniz.

 

Dayanıklı malzemeden yapılan bu büyük plastik çöp kovası uzun süreli kullanıma oldukça uygundur.  Pedalla kapağının açılıyor olması oldukça hijyenik bir ortam sunar. Mikropların dışarı yayılmasına izin vermez. Bu sayede temiz bir ortam oluşturabilirsiniz. Gri renkte olması birçok farklı ortama uyum sağlamalarına imkân verir. Ayrıca gri renk kir ve toz göstermediğinden en rahat kullanılan renkler arasındadır.

 

Çöp kokusundan ve mikroplardan uzak sağlıklı bir yaşam için pedallı gri  çöp kutusu sizlere fayda sağlayacaktır. Kaliteli bir ürün kaliteli bir fiyat ile sizlere sunulmaktadır. Kendinize uygun ebat ve boyutlardaki çöp kovalarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca ortam dekorunuza uygun renklerde olan çöp kovalarından her saniye sipariş oluşturabilirsiniz. Hayatınızı bu çöp kovalarıyla kolaylaştırın.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir