Çöp Kovası Pedallı 50 L Kırmızı


466,38 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi kırmızıdır Hacim: 50 L   Ölçüleri; 430 mm x 420 mm x 560 mm’dir. Büyük boy 65X80 cm çöp poşetleri ile uyumludur.


Çöp Kovası Pedallı 50 L Kırmızı Bizsizeyeteriz.com'da!

Çöp kovası pedallı 50 L kırmızı renkli modeli, çöpe atmak istediğiniz malzemelerinizi belli bir süre bir alanda tutmanıza yardımcıdır. Pedallı plastik çöp kovası işlerinizi hızlıca tamamlamanızı sağlar. Bu modeldeki çöp kovası oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

 

Pedallı çöp kovasında ayağınızla basabileceğiniz pedallar bulunur. Bu sayede çöpün kapağı hızlıca açılır. Elinizi çöp kovasına sürmeden hızlı bir şekilde çöp kovasının içine çöplerinizi atabilirsiniz. Böylece hijyenik ve temiz bir ortam sunarak mikropların ortalığa saçılmasını önler. Basmalı çöp kovası birçok tüketicinin en fazla tercih ettiği modeldir. Kuşkusuz bu durumun yaşanmasında kullanım kolaylığı yer almaktadır. Ayrıca bu çöp kovalarının farklı ebatları ve renkleri de mevcuttur.

 

Tüketici kendi zevk ve ihtiyaçlarına göre dilediği çöp kovasını tercih edebilecektir. Bu büyük plastik çöp kovası modelleri oldukça dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Bu sayede uzun süre hasar almadan, yıpranmadan kullanılabilir. Sizler de bu pratik modeldeki çöp kovasından sipariş ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Yoğun iş hayatındaki tempomuz çöplerle uğraşmak için çok fazla zaman vermez. Bu yüzden pratik bir kullanıma sahip alete ihtiyacımız vardır. Bu noktada pedallı kırmızı  çöp kutusu size oldukça fazla zaman kazandıracaktır. Hem sağlıklı hem de maliyeti düşük olan bu çöp kovalarının taşınması da oldukça kolaydır. Plastik malzemeden yapıldıkları için hafif ürünlerdir. Bu yüzden dilediğiniz yere taşıyarak kolayca yerleştirebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir