Çöp Kovası Pedallı 50 L Gri


466,38 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi gridir Hacim: 50 L   Ölçüleri; 430 mm x 420 mm x 560 mm’dir. Büyük boy 65X80 cm çöp poşetleri ile uyumludur


Çöp Kovası Pedallı 50 L Gri Bizsizeyeteriz.com'da!

Çöplerinizin kolaylıkla ev ortamından uzaklaştırılmasını sağlayan çöp kovası pedallı 50 L gri renkli modeli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 50 litre boyutlarındaki çöp kovasına rahatlıkla birçok çöp poşetini sığdırabilirsiniz. Bu boyutlardaki basmalı çöp kovası çoğunlukla iş yerlerinde tercih edilir. Bunun yanında kalabalık ev ortamları, apartmanlarda da kullanılabilir. Bu durum kişinin tercihine göre değişkenlik gösterir.

 

Pedallı çöp kovalarının kullanımı çok basit olduğundan sıklıkla tercih edilir. Bu çöp kovalarının alt bölümünde pedallar bulunur ve ayakla basıldığında çöp kovasının kapağı hemen açılır. Böylece çöplerinizi rahatlıkla çöp kovasının içine bırakabilirsiniz. Pedallı plastik çöp kovası en kolay kullanılan çöp kovalarından birisidir.

 

Sizler de rahatlık ve konfor açısından büyük plastik çöp kovası tercihinde bulunabilirsiniz. Bu çöp kovalarının kapağı sürekli kapalı olduğundan mikropların ve kötü kokuların ortalığa saçılmasına engel olur. Böylece çöplerinizi endişe etmeden kova içinde bir süre saklayabilirsiniz. Plastik malzemeden yapılan bu çöp kovaları oldukça dayanıklıdır ve sıvıları sızdırmaz. Bu sayede çöplerinizde sıvı malzeme varsa yerlere akmayacaktır. Ayrıca ağır darbeler uygulanmazsa uzun yıllar aynı çöp kovasını kullanabilirsiniz. Oldukça sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Hayatınızı ve işlerinizi kolaylaştırmada oldukça faydalı aletlerdir. Çöplerinizi hızlıca toplayıp gri çöp kutusu içine yerleştirebilir, ortalığı bu sayede hızlıca toparlayabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir