Çöp Kovası Pedallı 12 L Kırmızı


179,38 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi kırmzıdır Hacim: 12 L Ölçüleri; 290 mm x 270 mm x 325 mm’dir. Mini boy 40X50 cm çöp poşetleri ile uyumludur


Çöp Kovası Pedallı 12 L Kırmızı Bizsizeyeteriz.com'da!

Pratik bir kullanımla çöplerinizi atmanızı sağlayan çöp kovası pedallı 12 L kırmızı renkli model her ortama uyum sağlayabilen niteliklere sahiptir. Ayrıca kırmızı renk kir göstermeyen bir renk olduğundan çöp kovalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Pedallı plastik çöp kovası en kolay kullanıma sahip olan çöp kovalarından birisidir.

 

Çöplerinizi büyük plastik çöp kovası içine atmak için alt bölümde bulunan pedallara basmanız yeterlidir. Bu nedenle birçok yaş kitlesine hitap eden kolay kullanıma sahip pratik aletlerdir. Bu düzeneğin diğer güzel yanı çöp kokularını dışarı vermemesidir. Kapaklı olması sayesinde koku ve mikropları içinde hapseder. Böylece poşetle çıkararak evinizden uzağa götürebilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için oldukça uygun bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz.

 

Çöp kovasının en önemli özelliği çöpleri kolayca depolayabilmesidir. 12 Litrelik çöp kovasının haznesi oldukça büyüktür. Bu nedenle kalabalık ortamlarda, çok çöpün çıkabileceği ortamlarda sıklıkla tercih edilebilir. Hayatınızı kolaylaştıracak olan bu basmalı  çöp kovası ortalığı hızlıca düzenlemenize yardımcı olacaktır. İşlerinizi hızlandırmanız kendinize zaman ayırmanıza imkân verecektir.

 

 Kaliteli bir ürüne sahip olmak için bu pedallı çöp kovalarından kendinize uyan boyutlarda olanı tercih edebilirsiniz. Plastik malzemeden tasarlanan bu kırmızı çöp kutusu uzun süre dayanıklı kalacağından tekrar bir çöp kovası almanızı gerektirmeyecektir. Hem zamandan hem de paradan tasarruf elde etmenize imkân veren bu pedallı çöp kovaları ile çöplerinizi rahatlıkla, endişe etmeden boşaltabileceksiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir