Çöp Kovası Pedallı 12 L Gri


172,61 TL

Plastik malzemeden yapılmıştır Rengi gridir Hacim: 12 L Ölçüleri; 290 mm x 270 mm x 325 mm’dir. Mini boy 40X50 cm çöp poşetleri ile uyumludur


Çöp Kovası Pedallı 12 L Gri Bizsizeyeteriz.com'da!

Etkili ve kaliteli bir ürün olan çöp kovası pedallı 12 L gri renkli ürünler hayatınızı kolaylaştırıcı niteliktedir. Bu tarz çöp kovalarının en güzel yanı tek tuşla kapak açılımının olmasıdır. Bu sayede kolayca çöplerinizi kovanın içine atabilirsiniz.

 

12 litrelik boyutlardaki büyük plastik çöp kovası ev ve iş yerleri için oldukça idealdir. İster mutfakta ister banyoda kullanın sizi çöp atma derdinden kurtaracaktır. Pedal bölümü çöp kovasının alt bölümünde yer alır ve ayağınızla pedala dokunmanız yeterlidir. El değdirmeden çöp kovasına çöplerinizi rahatlıkla atabilirsiniz. Kısa yoldan çöplerinizi evden uzaklaştırmak için 12 litrelik pedallı plastik çöp kovası büyük fayda sağlayacaktır.

 

Basmalı çöp kovası hemen her evin önemli ihtiyaçlarından birisidir. Bu yüzden sıklıkla satın alınmaktadır. Bu kovaların çeşitli versiyonları vardır. Bunlardan kendinize uygun düşeni hemen sipariş vererek kısa yoldan çöplerinizden kurtulabilirsiniz. Plastik malzemeden yapılan bu pedallı çöp kovaları uzun yıllar dayanıklı kalarak kullanıma izin verir. Ağır darbeler almadıkça bu çöp kovaları oldukça uzun süre dayanabilir. Bunun yanında hafif olmaları sayesinde dilediğiniz yere taşıyabilir, yerleştirebilirsiniz.

 

Dar ve uzun olan yapısı ile birçok farklı dar alana yerleşebilir. Özellikle küçük alanı olanlar için son derece faydalı olacaktır. Çöp kovaları sayesinde işlerinizi hızlandırabilir kendinize vakit ayırabilirsiniz. Çöpleri toplamak ve dışarı atmak bazen sorun oluşturabilmektedir. Bu yüzden gri çöp kutusu gibi en kolay ve pratik aletlere yönelebilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir