Çöp Kovası İtme Kapaklı 9 L Gri


71,34 TL

• 9 litredir. • Gri renktir. • Ölçüler; 255 mm x 195 mm x 365 mm’dir. • Mini boy 40X50 çöp poşetleri ile uyumludur.


Çöp Kovası İtme Kapaklı 9 L Gri Bizsizeyeteriz.com'da!

Çeşitli kalıntı ve çöplerinizi bir arada tutup dışarı atmanıza yardımcı olan çöp kovası itme kapaklı 9 L gri renkli model pratik aletlerden birisidir. Hemen her evin ihtiyacı olan çöp kovalarının birçok farklı model ve rengi bulunmaktadır. İtme kapaklı çöp kutusu da bu modellerden birisidir.

 

Birçok kişi tarafından tercih edilen kapaklı çöp kovası modelinin en önemli yanı kapağının tek dokunuşla rahatça açılmasıdır. Çöplerinizi üst bölmeden hafifçe ittirerek kolayca çöp kovasının içine atabilirsiniz. 9 litrelik bu çöp kovaları oldukça fazla çöpü içine alabilir. Bu sayede evdeki mikroplar farklı alana taşınmadan bir arada tutulur ve dışarıya kolayca gönderilebilir.

 

Evdeki veya iş yerinizdeki işlerinizin kolaylaşmasına katkı sağlayan plastik çöp kovası modellerinden dilediğiniz renk ve modelin siparişini hemen oluşturabilirsiniz. Kapaklı çöp kovası, kötü kokuyu dışarı çıkarmayacağından sizi rahatsız etmeyecektir. Bunun yanında pratik bir kullanıma sahip olması birçok kişinin tercih etmesini sağlamıştır. Plastik malzemeden yapılması rahatça taşınmasını ve dar alanlara kolayca sığabilmesini sağlamıştır. Bununla birlikte uzun süre hasar almadan kullanılabilir. Ağır darbeler olmadıkça uzun süre bu çöp kovaları kullanılmaya devam edilebilir.

 

Mutfakta ve banyoda rahatlıkla kullanılabilen bu çöp kovaları, pisliklerden sizi uzakta tutacaktır. Gri çöp kovası kir ve toz göstermediğinden rahatlıkla kullanılabilir. Sizler de kendinize uygun bir çöp kovası alarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir