Çöp Kovası İtme Kapaklı 50 L Gri


305,45 TL

50  litredir. Gri renktir. Ölçüleri; 420 mm x 345 mm x 680 mm’dir. Büyük boy 65X80 cm çöp poşetleri ile uyumludur.


Çöp Kovası İtme Kapaklı 50 L Gri Bizsizeyeteriz.com'da!

Çöplerin ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı olan çöp kovası itme kapaklı 50 L gri renkli modeli oldukça fazla çöpü haznesine alabilir. Bu sayede kalabalık ortamlarda çöpler çok daha kolay bir şekilde dışarıya götürülebilir. 50 litre boyutlardaki plastik çöp kovası genellikle iş yerlerinde tercih edilmektedir. Bu çöp kovalarının kişiler için zahmetsiz bir kullanımı vardır.

 

İtme kapaklı çöp kutusu hafif kapağı sayesinde çöpleri kolayca içine alabilir. Bunun için kapağa çöp poşetini dokundurmanız kafidir. Elinizi sürmeden çöpleri çöp kovasına yerleştirebilirsiniz. Bu sayede hijyenik ve temiz bir kullanım sağlar. Pratik, kolay kullanımlı kapaklı çöp kovası hemen her evin bir ihtiyacı durumundadır. Bu tarz çöp kovalarını evlerinizde de kullanabilirsiniz.

 

Yapısının dar ve uzun olması sayesinde kolaylıkla dar alanlara yerleşebilen bu gri çöp kovası, alandan da tasarruf elde etmenizi sağlayacaktır. Plastikten yapılma olan bu çöp kovaları uzun yıllar aynı şekilde kalabilir. Bu durumda paradan da tasarruf elde edeceğinizi söyleyebiliriz. Dikkatli kullanmanız neticesinde bu çöp kovalarını uzun yıllar kullanabilirsiniz. Gri renkli çöp kovaları ortamdaki birçok renge uyum sağlar. Bu nedenle birçok tüketicinin tercihi gri renkli çöp kovalarından yanadır. Kaliteli bir ürünü uygun fiyata alarak hayatınızı ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Çöpler çoğu zaman uğraştırıcı bir iş olarak görülür. Bu nedenle çöp kovalarının pratik olması çok önemlidir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir