Çöp Kovası İtme Kapaklı 4 L Gri


53,92 TL

• 4 litredir. • Gri renktir. • Ölçüleri; 200 mm x 155 mm x 280 mm’dir. • Mini boy 40X50 çöp poşetleri ile uyumludur


Çöp Kovası İtme Kapaklı 4 L Gri Bizsizeyeteriz.com'da!

Evdeki çöp ve mikropların dışarı kolayca atılmasını sağlayan çöp kovası kapaklı 4 L gri renkli model, oldukça pratik bir kullanım sunar. Farklı ebatları bulunan bu çöp kovalarına çöp atmak oldukça kolaydır. İster mutfakta ister banyoda kullanın, dilediğiniz alanda kullanım kolaylığı sağlar. Plastik malzemeden yapılan itme kapaklı çöp kovası, hemen her evin önemli bir ihtiyacı arasındadır. Kimi zaman önemli bir ihtiyaç gibi görünmese de evdeki pislikler ortaya çıktıkça aranan bir ihtiyaç haline gelecektir.

 

Çöplerin bir arada toplanması mikropların üremesini engelleyerek temiz bir ortam sunar. Ayrıca bu plastik çöp kovası kapaklı olması sayesinde kötü kokuları da içine hapseder.

 

Evinizde mikroplardan uzak, hijyenik bir ortam yaratmak için çöp kovası kullanımına dikkat etmek gereklidir. Bunun yanında iş yerlerinde de sıklıkla gri çöp kovası kullanılmaktadır. Gri renk olması sayesinde kir ve toz gibi maddeleri üstünde göstermez. Ayrıca ortama uyan bir renge sahiptir. Bu nedenle birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

 

4 litrelik boyut, az miktardaki çöpleri barındırabileceğinden çoğunlukla ev ortamlarında tercih edilir. Daha fazla çöp dışarı atmak istiyorsanız daha büyük boyutlardaki çöp kovalarından tercih edebilirsiniz. Plastik malzemeden yapılmaları sayesinde uzun süre dayanıklı kalabilirler. Herhangi bir yıpranma, kırılma çok zorlanmadıkça yaşanmayacaktır. İtme kapaklı çöp kutusu ürününü yıkayarak kullanmaya uzun süre devam edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir