Çöp Kovası İtme Kapaklı 26 L Kırmızı


205,62 TL

• 26 litredir. • Kırmızı renktir. • Ölçüleri; 355 mm x 275 mm x 530 mm’dir. • Orta boy 55X60 cm çöp poşetleri ile uyumludur.


Çöp Kovası İtme Kapaklı 26 L Kırmızı Bizsizeyeteriz.com'da!

Kirli ortamlardan sizi uzak tutacak olan çöp kovası itme kapaklı 26 L kırmızı renkli modeller, birçok yönden işlerinizi kolaylaştırmanızı sağlar. Çöp kovaları hemen her evin ihtiyacıdır. Bazen biz fark etmesek de işlerimizi kolaylaştırarak bizlere hız kazandırırlar. Farklı çeşitlerde ve boyutlarda olmaları tercih alanımızı genişletmektedir. İtme kapaklı çöp kutusu da bu modeller arasında en fazla tercih edilenlerden bir tanesidir.

 

Kapaklı çöp kovası modellerinin  en büyük özelliği kapağının kolayca açılması ve çöplerin rahatça içine atılabilmesidir. Farklı boyutlarda olanları mevcuttur. 26 litrelik boyutlardaki çöp kovası çok fazla çöpü içine alabildiğinden kalabalık ortamlar için daha uygundur. Evinizden çok fazla çöp çıkıyorsa bu boyutlardaki bir çöp kovasına sahip olabilirsiniz.

 

İtme kapaklı kırmızı çöp kovası plastik malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede uzun zaman hasar almaz ve dayanıklıdır. Uzun yıllar aynı çöp kovasını kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Sağlık açısından da oldukça faydalı aletlerdir. Kapaklı olması sayesinde mikroplar dışarı yayılamaz. Bunun yanında çöpün kötü kokusu da ortama yayılmaz. Böylece çöpleri bir arada toplayıp sonrasında ortamdan rahatlıkla uzaklaştırabilirsiniz.

 

Bu çöp kovalarının içine çöp poşeti yerleştirirseniz çok daha kolay bir kullanım söz konusu olacaktır. Çöp poşetini çıkararak direkt büyük çöp alanlarına götürebilirsiniz. Böylece kovaya el sürmenize de gerek kalmayacaktır. Oldukça pratik ve temiz bir kullanım sağladığından plastik çöp kovası birçok kişi tarafından tercih edilir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir