Çöp Kovası İtme Kapaklı 26 L Gri


205,62 TL

• 26 litredir. • Gri renktir. • Ölçüleri; 355mm x 275 mm x 530 mm’dir. • Orta boy 55X60 cm çöp poşetleri ile uyumludur.


Çöp Kovası İtme Kapaklı 26 L Gri Bizsizeyeteriz.com'da!

İşlerinizi kolayca toparlamanıza yardımcı olan çöp kovası itme kapaklı 26 L gri renkli modeller, kendinize zaman ayırmanıza yardımcı olacaktır. Mutfakta yoğun zaman geçirenler için çöplerden kurtulmak oldukça zor bir iş haline gelir. Bu nedenle daha büyük hazneli çöp kovaları kullanılır. Bunun yanında çöp kovalarının kullanımının da kolay olması gerekir.

 

İtme kapaklı çöp kutusu kullanım açısından büyük kolaylık sağlar. İçine çöplerinizi yerleştirmek için kapağa doğru çöp poşetini değdirmeniz yeterli olacaktır. Kapak tek itme kuvveti ile hemen açılır. Bu nedenle kapağa elinizi sürmenize gerek de kalmaz. Bu sayede kolayca çöplerinizi çöp kovasına yerleştirerek evinizden uzaklaştırabilirsiniz. Kapaklı çöp kovası modellerinin hijyenik ve temiz bir kullanıma da sahip olduğunu söyleyebiliriz.

 

Çöp kovalarının çeşitli boyut ve ebatlarda olanları bulunur. Bunun yanında farklı renklerde çöp kovası görmek de mümkündür. Gri çöp kovası en fazla tercih edilen modellerdendir. Bu renk hemen her ortama uyum sağlar ve kir göstermez. Bunun yanında çöp kovalarının plastik malzemeden yapılmış olması da büyük kolaylık sağlar. Dilediğiniz yere yardım olmadan kaldırıp taşıyabilirsiniz. Bunun yanında plastik malzeme kolay aşınmaz veya kırılmaz. Yani uzun yıllar bu çöp kovalarından kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyata alabileceğiniz itme kapaklı plastik çöp kovası  sizlere birçok anlamda yardımcı olarak hayatınızı en kolay hale getirecektir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir