Çöp Kovası İtme Kapaklı 16 L Gri


111,93 TL

• 16 litredir. • Gri renktir. • 300 mm x 230 mm x 440 mm’dir. • Mini boy 40X50 çöp poşetleri ile uyumludur.


Çöp Kovası İtme Kapaklı 16 L Gri Bizsizeyeteriz.com'da!

Kolayca kullanabileceğiniz çöp kovası itme kapaklı 16 L gri renkli model hemen her ortama uyum sağlar. Bu özelliği ile evde veya iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Gri renk olması sayesinde üzerinde kir ve toz tutmaz. Bu da kirli bir görüntü oluşmamasını sağlayacaktır. Bununla birlikte kapaklı olması kötü kokuların dışarı sızmasına imkân vermez.

 

Plastik malzemeden yapılan itme kapaklı çöp kutusu oldukça dayanıklıdır. Kırılma, yıpranma gibi durumlar çok hor görülmedikçe yaşanmayacaktır. Uzun yıllar bu çöp kovalarını güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca 16 litrelik haznesi ile oldukça fazla çöpü bir arada tutabilecektir. Bir arada tutulan çöpler etrafa saçılmadığından sağlık açısından bir risk oluşturmayacaktır.

 

Kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan itme kapaklı çöp kovası hemen her evin ihtiyacı durumundadır. Evlerde sıklıkla kullanılan çöp kovaları evin temiz ve tertipli görünmesini sağlar. İtme kapaklı bu plastik çöp kovası  dayanıklı ve kolay kullanıldığından çöplerinizi evden uzaklaştırmanıza yardımcı olur. Kaliteli bir ürün uygun fiyatla birleştiğinde sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Sizler de kaliteli bir çöp kovasına sahip olmak için bu modeli tercih edebilirsiniz. İster evinizde ister iş yerinizde dilediğiniz konuma gri çöp kovası yerleştirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu çöp kovalarının farklı renk ve ebatlardaki modelleri de mevcuttur. Dilerseniz kendinize uygun ebatlarda ve renklerdeki modellerden yana tercihinizi kullanarak hayatınızı hemen biraz daha kolaylaştırabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir