Coca Cola 330 ml Light Kutu


24,83 TL

• 330 ml teneke kutu içerisindedir. • Kolide 24 adet teneke kutu vardır. • Bir kutu (330 ml) Coca-Cola light, 1 kalori (kcal)'den az enerji içerir. Adet fiyatıdır

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 24
Sepete Ekle Sepete Git

Kutu Coca Cola 330 ml Light

Ferahlatan içeceklerin başında gelen Coca Cola 330 ml Light Kutu, birçok kişinin vazgeçemediklerindendir. İçinde bulunan asit ferahlama etkisini ikiye katlar ve yenilen yiyeceklerin hazmedilmesine yardımcı olur. Günlük tüketim itibariyle 330 ml Light Cola bir kişiye yetecek kadardır. Daha kalabalık ortamlar için 1 litre veya 2 litre boyutlardaki bir kola tercihiniz olabilir. Kola özellikle yaz dönemlerinde çok daha fazla tüketilir. Bunun sebebi yaz dönemi sıcaklıklarından korunmaktır. Yazın uzun süre susuz kaldığınızda çok büyük bir ferahlama etkisi yaratacaktır. Ayrıca Ramazan aylarında sofralarında vazgeçilmezidir. Çünkü uzun süre susuz kalmanıza yardımcı olur.


Kola asitli içecekler arasında en popüler olanıdır. Farklı boyutlarda ve şişelerde olması tüketiminin fazla olmasını sağlamıştır. Light kola zayıflamak isteyen ve rejim yapanlar için tavsiye edilir. Çünkü şeker oranı en aza indirilmiştir. Sağlıklı beslenmek isteyenler için de bu kola tavsiye edilir. Eğer sizler de kolanın zararlarından kurtulmak istiyorsanız bu Light versiyonu tercih edebilirsiniz. 330 ml boyutunun taşınması da oldukça kolaydır. Evinizde veya işyerinizde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Dolabınıza farklı boyutlarda Light kola yerleştirerek, istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Kolayı soğuk tüketmek istemiyorsanız dolaptan çıkardıktan yarım saat sonra içebilirsiniz. Bu sayede kolanın asiti biraz hafifleyecektir. Midenizde rahatsız bir durum veya problem varsa kolayı bu şekilde tüketebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir