Çift Kovalı Temizlik Arabası Kovası 22 L Eko


176,00 TL

Plastikten üretilmiştir Mavi ve kırmızı renk seçenekleri bulunur 22 litrelik hacime sahiptir 1 adet kova fiyatı belirtilmiştir


Çift Kovalı Temizlik Arabası Kovası 22 L Eko Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Çift Kovalı Temizlik Arabası Kovası 22 L Eko, geniş alanlarda yapılacak temizlikler için tercih edilen bir ürün olmaktadır. Çift kovalı temizlik arabaları bir yeri silmek ve sonrasında silindiğinde elde edilen kirli bezi temizlemek için tercih edilen temiz sudan oluşmaktadır. Benzer bir biçimde bir temizlik arabası kovası deterjanlı iken diğeri temiz saf su olabilmektedir. Bu sayede temizlik, tek kişinin yapabileceği çok daha pratik bir hal almaktadır.


Çift Kovalı Temizlik Arabası Kovası 22 L Eko içeriği ile tercih edilen bir üründür. 22 L kapasiteye sahip olan kova türü tek seferde geniş alanları temizleme imkanı sunmaktadır. Bu ürün özellikle geniş ofislerde tercih edilen bir üründür. Ofislerde daha düşük litrelik haznesi kovalar tercih edilebilse de bu 22 L içeriği olan Çift Kovalı Temizlik Arabası Kovası avantajlı bir ürün olarak görülmektedir.


Mop sapı
ile kullanılan üründe istenirse birden fazla mop sapı kullanma imkanı da bulunur. Bu temizleme konusunda çeşitlilik yarattığından temizlik sürecini hızlandırmaktadır. Mop sapları alüminyum sap, ahşap sap, metal sap ve plastik sap gibi çeşitlere sahip olabilmektedir. Bu durum Çift Kovalı Temizlik Arabası Kovası 22 L Eko kullanımını değiştirmemektedir. Aynı zamanda bu saplar standart sap ya da teleskopik sap da olabilmektedir. Çift Kovalı Temizlik Arabası Kovası 22 L Eko her birinin kullanımı için uygun alan sağladığından pek çok durumda tercih edilen bir üründür.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir