Cif Power & Shıne Mutfak 750 ml Sprey


85,30 TL
• Her ürün 750 ml’lik ambalajında bulunur. Zorlu ve yanmış yağ lekelerini çıkarır. • Portakal ve limon özlüdür.

Cif Power & Shıne Mutfak 750 ml Sprey Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Cif Power and Shine Mutfak 750 ml özellikle mutfak içerisinde yemek hazırlanan yüzeylerde dahi kullanım imkânı sunan bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda yüzde yüz temizlik sağlar ve yağ temizliğinde yüzde yüz çözüm sağlar. Mutfağın her yerinde kesin çözüm sunar. Özellikle ev ve ofislerde, mutfak tezgahında, mutfak aletlerinde ve mutfaktaki tüm çekmece ve benzeri kısımlarda Cif markasının bu mutfak temizleyici ürünü kullanılabilmektedir. İçerisinde ise %100 doğal kaynaklı aktifler bulunmaktadır.


Şişe yeniden kullanılma imkanına da sahiptir. Bu sayede uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda ürün kolayca köpürmektedir ancak bulaşık deterjanı yerine kullanılamaz. Bu da tek seferlik sprey ile birden fazla yüzeyin temizlenmesini sağlamaktadır. İçerisinde boya, fosfat, klor ve beraberinde paraben içermemektedir. Bu sayede hassas ciltlere sahip olanlar için üretilmiştir. Ancak yine de kullanılırken bulaşık eldiveni takmak önerilmektedir.


Bulaşık eldiveni ile birlikte mutfak spreyi içinden çıkanlar üzerinize sıçramasın diye bulaşık önlüğü de önerilmektedir. Bulaşık önlüğü pek çok temizlik evresinde bulaşık eldiveni gibi tercih edilmektedir. Makine dış temizliğinde de bu ürün kolaylıkla kullanılmaktadır. Ancak makine içerisinde bu ürün kullanılmaz. Makine içerisinde yine makine tablet ve parlatıcı tercih edilmektedir. Makine parlatıcı ile bulaşıklar temizlenir ve sonrasında Cif Power and Shine Mutfak 750 ml ile temizlenen raflara ve çekmecelere buradan çıkanlar yerleştirilir. Mutfağı bu ürün ile oldukça temiz bir hale getirmek mümkündür.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir