Cif Jel Tüm Yüzeyler İçin 750 ml


62,47 TL
Ürün 750 ml'dir. Tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. 1 koli içerisinde 16 adet 750 ml ürün mevcuttur.

Cif Jel Tüm Yüzeyler İçin 750 ml Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Cif jel tüm yüzeyler için 750 ml mutfak, banyo ve yerlerde kullanıma uygun bir üründür. Mükemmel bir temizlik ürünüdür. Yüzey temizleyici olarak kullanılacak ise kovanın içerisinde sulandırarak kullanabilirsiniz. Böylelikle evinizde muhteşem bir koku bırakmış olursunuz. Çiçek kokusunu evin her köşesine ulaştırmış olursunuz.


Ürünü temizlemek istediğiniz yerin yüzeyine dökün ve temiz bir bezle silme işlemini tamamlayın. Sonucunda da muhteşem sonuçlar ile karşılaşmış olursunuz. Banyonuzda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Sprey içerisine dökerek banyoda ulaşamayacağınız yerlerde veya duşakabin, lavabo gibi yerlerde kullanma kolaylığı sağlar. Böylelikle kullanırken hem temiz kokusuyla hem de kullandığınız yerleri temizlemesiyle arkasında güzel bir iz bırakır.


Bıraktığı tek iz kokusu ve tertemiz duruşudur. Ürünü e- ticaret sitemiz üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ürün özellikleri ve kullanım alanları konusunda oldukça geniştir. Bu ürünü kullandığınız zaman yanında herhangi bir ürün kullanmanıza gerek yoktur.


Ahşap temizleyici için zaten kendine ait bir ürün gereklidir. Bu tarz ürünler ahşap ve mobilyalarınıza zarar verebilir. Her ürün kullanım alanında kullanılmalıdır. Böylece herhangi bir zarara uğramamış olursunuz. Ayrıca cif jel ürün tüm yüzeyler için kullanılabilmektedir. Bu sebeple mutfaklarınızda yüzeyler üzerinde kullanabilirsiniz. Kullandığınız yerin tertemiz olmasını sağlar. Bu şekilde ürünleri tercih ederek kullandığınız alanların daha temiz olmasını sağlayabilir ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir