Cerrahi Tek Kullanımlık Tela Önlük


32,00 TL

40 gr ağırlığında hafif ve kolay giyim imkanı. Nonwoven Spunbond tela kumaş 80cm geniş fermuar


Cerrahi Tek Kullanımlık Tela Önlük Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Cerrahi tek kullanımlık tela önlük, cerrahi operasyonların daha hijyenik geçmesi için kullanılmaktadır. Hastanelerde ve ameliyathanelerde sıklıkla kullanılan cerrahi malzemelerden biridir. Pek çok tek kullanımlık ve geri dönüşümü mümkün olan kullan at önlük üretilmektedir.


Bu malzemelerin tek kullanımlık olması, hijyen ve pratik kullanımda bir adım öne çıkmalarını sağlar. Bu sebeplerden dolayı oldukça sık tercih edilirler. Çeşitli sektörlerde sıklıkla kullanılan tela önlük genellikle hijyen gerektiren alanlarda kullanıldığı için tek kullanımlık olmaları önemlidir. Çalışılan hastane, ofis, laboratuvar, sağlık ocağı, ameliyathane gibi benzeri alanlarda kullanımları yaygındır.


Cerrahi tek kullanımlık tela önlük, hava geçirdiği için sıcak ortamlarda terlemeyi önler. Su itici özelliği sayesinde kıyafetler daha az ıslanır ve terin neden olduğu ıslaklık hissi en aza indirgenir. Yumuşak ve hafif yapıya sahip olan tek kullanımlık bu önlükler yer açısından da oldukça az yer kaplamaktadırlar.


Geniş ve uzun yapısı sayesinde her bedene uyumludur ve her yaştan, kilodan ve boydan insan kullanabilir. İşiniz bittiğinde üzerinizden kolayca çıkarıp buruşturarak veya katlayarak çöpe atabilirsiniz. Üretimde kullanılan özel kumaşı sayesinde yumuşak ve rahat olan bu önlükler, hijyen düzeyini artırmak için oldukça önemli ürünlerdir. Bu nedenle hastane gibi özel alanlarda olduğu gibi ilaçlama ve temizlik alanında da kullanılmaktadırlar. 

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir