Çatı Kapaklı Paslanmaz Çöp Kovası 21 L - 1309


1.281,77 TL

• 21 litre’dir. • Metalik renktir. • Ürün ölçüleri: 23x23x40, Çatı kapak:11,5 cm’dir. • 430 kalite paslanmazdır.


Çatı Kapaklı Paslanmaz Çöp Kovası 21 L - 1309 Bizsizeyeteriz.com'da!

Çatı kapaklı paslanmaz çöp kovası 21 L-1309 paslanmaz çelikten üretilmektedir. Temizlik ve hijyende çöp kovalarının önemi tartışılmazdır. Kalabalık ortamların temiz ve ferah olmasında en büyük etkendir. Biriken çöpleri elde tutmadan kolaylıkla atılmasında olanak sağlamaktadır. Çöp kutuları paslanma yapmadan uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

 

Metal çöp kovası ergonomik yapısı ve dayanıklılık bakımından kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Çöp kovalarının birçok çeşitleri bulunmaktadır. Bunun için ortama uygun seçilmesi ve paslanmaz olması kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Çöp kovası alırken hacim ve şekli ile ortama uyumlu olması işinizi kolaylaştırmaktadır.

 

Çatı kapaklı çöp kovası birçok alanda kullanılmaktadır. Genellikle hastaneler, alışveriş merkezleri, yemekhaneler, oteller, okullar, restoranlar gibi kalabalık yerlerde kullanılmaktadır. Paslanmaz, kapaklı  çöp kovası temizlik açısından da kolaylık sağlamaktadır. Çöp kovalarının içlerine çöp poşeti koyarak kullanılmalıdır. Bu sayede ortama kötü kokuların dağılması da engellenmektedir. Çöp kovasının kapaklı olması atılan çöplerin rüzgârda veya başka sebepten dolayı dışarı çıkmasını da engellemektedir. Hijyen açısından önemli olan çöp poşetleri ile çöplerinizi düzenli bir şekilde boşaltılabilirsiniz.

 

Sağlık açısından, çöp kovalarının iç ve dış yüzeyleri sık sık temizlenmelidir. Görünümü ve şık tasarımı ile de her ortama uyum sağlamaktadır. Dış mekan çöp kutusu her alanda dağınıklık ve kirlilik olmasını engellemektedir. Kapaklı olan çöp kovaları kullanımı ile sizlere avantaj ve kolaylık sağlamaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir