Cappy Meyve Suyu 1 L Karışık


42,08 TL

Karışık meyvelidir. Kağıt kutu içerisinde 1 litre ürün bulunur. Koli içinde her biri 1 litre olan 12 adet kağıt kutu bulunmaktadır. Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12
Sepete Ekle Sepete Git

Cappy Karışık Meyve Suyu

Cappy Meyve Suyu 1 L Karışık içindeki farklı aromasıyla sevilen içecekler arasında yerini almaktadır. Renkli ve lezzetli meyvelerin karışımı ile birleşerek beğeninize sunulmaktadır. Birçok meyvenin karışımı sayesinde vitamin değerleri de oldukça fazla olmaktadır. Cappy her zaman farklı lezzetleri ile sizleri buluşturmaktadır. Harika ve lezzetli meyveleri sadece mevsiminde tüketilebiliyor iken meyve suyunu her mevsim tüketmeniz mümkün. Meyve suyu tüketimi, günlük sıvı ihtiyacını da karşılamada vücuda yardımcı olmaktadır. Bunun için beslenmenin en önemli halkasından biridir.


Cappy Meyve Suyu 1 L Karışık
içtiğinizde damaklarınıza harika bir lezzet bırakmaktadır. Sevilen meyveleri bir araya getirerek oluşturulan karışık meyve suyu, herkes tarafında beğenilen içecekler arasında yerini almaktadır. Meyve suyu elinizin altında olarak sizlere kolaylık sağlamaktadır. Meyve suyu gazsız içecekler arasında yerini alarak sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir. Ayrıca özenle hazırlanan sofralarınızda sizler ve misafirleriniz için alternatif olmaktadır. Her zaman kolaylık sağlayan meyve suyu günün istediğiniz saatinde içebileceğiniz lezzetlerden biri olmaya devam etmektedir. Yorgun günün sonunda, spor yaparken, yemeklerin yanında, karışık meyve suyu içindeki vitaminler ve aroması ile sizlere enerji katacaktır. Karışık meyve suyunu içerken meyvelerin kokusunu ve muhteşem aromasını hissetmeniz mümkün.


Cappy
sadece içi değil, renkli dış görünümü ile de başarı sağlamaktadır. Almış olduğunuz meyve sularını serin ortamda muhafaza ederek tüketebilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir