Cappy Meyve Suyu 1 L Portakal


42,08 TL

Portakal aromalıdır. Kağıt kutu içerisinde 1 litre ürün bulunur. Koli içinde her biri 1 litre olan 12 adet kağıt kutu bulunmaktadır. Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12
Sepete Ekle Sepete Git

Cappy Portakallı Meyve Suyu 1 L

Cappy Meyve Suyu 1 L Portakal suyu yüksek seviyede tam bir C vitamini deposudur. Kış aylarının eczane deposu olarak bilinen portakal suyu nadir içeceklerden biridir. Soğuk algınlığı ve gribe karşı koruma sağlayarak vücuda direnç kazandırmaktadır. Düzenli olarak içilen portakal suyu sizlere enerji vererek hastalıklara karşıda koruma sağlar. Ayrıca bağışıklığın güçlenmesi içinde en önemli vitamini içermektedir. Sağlıklı yaşam için meyve suyu, en önemli besin kaynağının bir halkasıdır. Cappy meyve suyu güvenirliliği sayesinde başarı sağlayarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti hedefleri arasındadır.


Portakal suyu lezzetli tadı ile ailecek tüketebileceğiniz bir içecektir. Portakalın enfes tadını ve kokusunu, içerken verdiği hazzı alabilmeniz mümkün. Bunun için her zaman yanınızda ve elinizin altında olması sizlere kolaylık sağlamaktadır. Doğal vitamin ve içindeki aroması ile sofralarınıza keyif katmaktadır. Portakal suyu herkes tarafından sevilen bir içecektir. Çocuklarda ve yetişkinlerde en çok tercih edilenler arasındadır. Portakal suyu mutfaklarda geniş bir yelpazeye sahiptir. Tatlılarda ve yemeklerde harika lezzetler yakalamanız mümkün.


Cappy Meyve Suyu 1 L Portakal
turunçgiller ailesinden olarak bilinmektedir. Cappy meyve suyu kutusu ve şişesi muhafazalı olarak her zaman taşınma kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca ağız yapısının özenli olması bardaklara doldurmada rahatlık sağlamaktadır. Misafirlerinize ikramlıkların yanında kokteyl gibi hazırladığınız portakal meyve sularını keyifle sunabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir