Cam Peluşu Aparatı 45 Cm


30,40 TL

• 45 cm’dir. • Plastik malzemeden üretilmiştir.


Cam Peluşu Aparatı 45 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Cam Peluş Aparatı 45 Cm dikdörtgen üst kısımdaki peluş bez kullanarak yüzeylerdeki lekeleri çıkarın. Peluş kısmı ile kiri ve tozu hapseder. Kuruttuktan sonra parça ağzına giden kuru mop kısmını bir bez parçasına yapıştırarak kurutabilirsiniz. Mopu elde yıkanır. Kuruduktan sonra tekrar kullanıma hazır hale gelir.


Diğer temizlik malzemelerinin aksine bu aparatlar ile her yere erişebilir ve geniş yapısı sayesinde iş yeri, kafe, restoran gibi alanlarda kullanılabilir. Temizliği çok daha kolay hale getiren bu aparat sayesinde yüzeyler çok daha çabuk ve eşit temizlenir. Aparata takılan bezi birden fazla kullanabilirsiniz. Sürtünme ile hemen yıpranmaz ve kolayca kir toplamaya devam eder. Yapıya zarar verecek kimyasalların kullanımından kaçınılmalıdır. Yüksek ısı kaynaklarından uzak tutulmalıdır. Bu cihazı kullanarak evlerin, işyerlerinin, dükkanların ve sayısız mekanın camlarını temizleyebilirsiniz. Cam Peluş Aparatı 45 Cm kullanımı çok kolaydır. Peluşu ıslak veya kuru kullanabilirsiniz. Sert kimyasallar içermeyen deterjanlarla kullanıldığında yüzeydeki lekeler hızla çıkar. Su ile yıkanmış bir camın kurutma işleminde de tercih edilebilir.


Çok amaçlı kullanılabilen bu aparatlar yardımı ile kuru ve kirli yüzeyler kolayca temizlenebilir. Bunu yanı sıra ıslak zeminler hem temizlenirken hem de kurutulmuş olur. Islak ve kuru kullanım seçenekleri ile peluşlar ve peluş aparatları temizlikte oldukça sık kullanılan aletlerdir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir