Bone Çift Lastikli Ekstra 100'lü


63,00 TL

• Ürün rengi beyazdır. • Malzeme cinsi tela’dır. • Ürün çapı standart 52 cm’dir. • Çift lastiklidir


Bone Çift Lastikli Ekstra 100'lü Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Günümüzde hastanelerde ve hijyen gerektiren diğer alanlarda hijyenik saç bonesi, maske, kolluk, tela önlük, galoş, vb. ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Bone Çift Lastikli Ekstra 100’lü ile hijyen ürünlerinden biri olan boneleri uzun süre kullanabilirsiniz. Ekonomik olmasının yanı sıra hijyen için gerekli malzemelerden biri olan tek kullanımlık bone, hastanelerde doktorların, restoran ve kafelerde şeflerin, temizlik şirketlerinde temizlik görevlilerinin sıklıkla kullandığı ürünlerden sadece biridir. Bu tek kullanımlık olan bu ürün güzellik salonlarında da kullanılmaktadır.


Bu kullan at bone, yüzme havuzlarında veya denizde kullanılanlara benzemez. Saçın nefes almasını sağlayan kumaş yapısı ile terleme ve yağlı saç gibi durumlara neden olmaz. Ayrıca, dökülen saç tellerin düşmesini önlerler. Çift lastikli bone, maske ve önlük denilince akla hastaneler gelirken boneler hem hastane hem temizlik hem de mutfaklarda sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir.


Boneler özellikle hastane ortamında hijyenin sağlanmasına yardımcı olurken restoran ve yemekhanelerde saçların yiyeceklerin içine düşmesini veya dökülmesini önlemek için kullanılır. Günde 100 saç dökülmesi normaldir ve genel olarak konuşursak, günde birkaç kez ellerimizle tuttuğumuzda saçların döküldüğünü görürüz. Bu durumlarda hijyenik ortamlarda saç dökülmesi hijyeni etkileyebilecek durumlardan biridir. Önlük, maske, galoş, kolluk ve boneler hijyenik bir ortam yaratmanın anahtarlarından biridir. Bone Çift Lastikli Ekstra 100’lü ile uzun süre hijyen konusunda endişelenmeden uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Günümüzde önemli bir yer kaplayan hijyeninizden ödün vermeden kullanabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir