Bone Beyaz Standart 100'lü


36,75 TL

• Ürün rengi beyazdır. • Malzeme cinsi tela’dır. • Ürün çapı standart 45 cm’dir. • Çift lastiklidir


Bone Beyaz Standart 100'lü Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Günümüzde hijyenik saç bonesi, maske, tela önlük, galoş,kolluk gibi ürünler sıklıkla hastaneler ve diğer hijyen gerektiren alanlarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Bunlardan biri olan Bone Beyaz Standart 100’lü paket ile hijyeninizden eksik kalmayın. Kullan at bone özellikle hastanelerde doktorlar tarafından, restoran ve kafe gibi yerlerde aşçılar tarafından, temizlik şirketlerinde ise temizlik görevlileri tarafından sıklıkla kullanılan ürünlerden yalnızca biridir. Tek kullanımlık bone güzellik salonlarında ve estetik cerrahi alanında da kullanılmaktadırlar.


Bu boneler havuz veya denizde kullanılan boneler gibi değildir. Saçın nefes almasını sağlayan kumaş yapısıyla saçlarda terleme ve yağlanma gibi durumlara sebebiyet vermez. Ayrıca dökülen saç tellerinin etrafa düşmesini engellerler. Bone, maske, önlük deyince akıllara direkt hastaneler gelse de bu boneler temizlikte ve mutfaklarda da sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Boneler özellikle saçların yemeğe düşmesini ya da hastane ortamında dökülmesini engellemek için kullanılır.


Günde 100 tel saç dökülmesi oldukça normal karşılanan bir durumdur ve genel olarak günde mutlaka birkaç kez elimizi saçımıza götürdüğümüzde saçlarımızın döküldüğüne şahit oluruz. Bu durumlarda hijyen gerektiren ortamlarda saç dökülmesi, hijyenin önüne geçebilecek durumlardan biridir. Özellikle hastane ortamında buna çok dikkat edilmelidir. Galoş, önlük, maske ve kolluklar gibi boneler de hijyenik ortam oluşturmanın anahtarlarından biridir. Bone beyaz standart 100’lü paket ile uzun süre bone alma derdi olmadan ve hijyeninizi aksatmadan günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir