Beypazarı Sade Soda 200 ml 6'lı


33,59 TL

" 200 ml cam şişededir. İçerisindeki zengin mineraller ile tamamen doğal bir içecektir. Paket 6 adet ürün içerir. Paket fiyatıdır."


Beypazarı Sade Soda 200 ml 6’lı Toptan Fiyatları

Sodanın bilinen birçok faydası dikkate alındığında Beypazarı sade soda 200 ml 6 ‘lı paketi oldukça faydalı olacaktır. Bu paket hemen herkesin evinde bulundurmak istediği bir paket olacaktır. Hem ekonomik hem sağlıklı olan bu paket, bitti derdi olmadan birkaç gün tüketebileceğiniz bir fırsat sunar. Soda günlük tüketim için oldukça faydalıdır ve en az bir şişe soda mutlaka tüketilmelidir. Bu miktar bazı bireyler de 2 şişe olarak da düşünülebilir.  Soda yediklerinizin erimesini sağlarken bir yandan da yağ yakımını hızlandırmaktadır. Bu yüzden spordan önce mutlaka tavsiye edilmektedir. Bunun yanında cilde de oldukça fazla faydası vardır. Yüzünüzü soda ile yıkadığınızda hem cildinizdeki gözenekler açılır hem de cildiniz yumuşar.


Bu kadar fazla faydası varken evimizde bulundurmamız gereken en önemli içecek sodadır. Sodaların birçok farklı türü vardır. Eğer sade soda içemiyorsanız ve içerken zorlanıyorsanız meyveli sodaları deneyebilirsiniz. Limonlu, elmalı, çilekli, karpuzlu, narlı derken birçok farklı meyve türünde soda bulunmaktadır. Meyveli sodalarda meyvelerin de faydasını alabilirsiniz. Bu sebeple çekinmeden içebilir, buzdolabınızda bulundurabilirsiniz. Kışın ılık tüketmek için buzdolabından çıkardıktan yarım saat sonra içebilirsiniz. Bu sayede sodanın asidi de biraz hafifler ve mideyi yakmadan tüketilebilir. Sodayı özellikle yaz günlerinde hatırlasak da kış günlerinin de önemli bir içeceği olduğu ortadadır. Hayatımızdan eksik etmememiz gereken son derece faydalı bir içecektir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir