Beybi Bulaşık Eldiveni Medıum


19,80 TL
• Kırmızı renklidir. • Medium beden • Doğal latekstir • Pamuklu iç yüzeydir. • Koli içi 200’lüdür.

Beybi Bulaşık Eldiveni Medıum Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Beybi bulaşık eldiveni medium, ellerin sağlığını korumak için tercih edilen bir üründür. Medium boy ortalama bir el boyu için geçerlidir ve kolayca ele geçirilebilmektedir. Kaymaz özelliği ile kullanımı doğru boyut seçildiği takdirde oldukça kolaydır.


Ev ve ofislerde tercih edilen Beybi marka bulaşık eldiveni pek çok temizleme işlemi için tercih edilmektedir. Özellikle evlerde zemin temizliği oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Bunu önlemek ve ellerin kimyasaldan zarar görmesini önlemek için de bu tip eldivenler kullanılmaktadır. Bir evin ve ofisin sağlıklı bir ortam barındırması için düzenli olarak temizlik gerekmektedir. Bu nedenle her gün temizlik yapmak elde zarar oluşturmaktadır. Ancak su geçirmeyen bulaşık eldiveni kullanımı elin güvenli hale gelmesini sağlamaktadır.


Tüm alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bulaşık deterjanı kullanımı buna iyi bir örnektir. Beybi marka bulaşık eldiveni ile elleri korumak oldukça kolaydır. Bulaşık deterjanı ile bulaşık yıkanırken pek çok kez kimyasala maruz kalmaktadır. Ellerin kimyasal ile ve aşırı su ile olan ilişkisini eldiven kesmektedir. Ancak aynı işlevi eldiven ile de yapmak mümkündür. Beybi medium bulaşık eldiveni bulaşık önlüğü gibi bulaşık yıkama veya makineye yerleştirme esnasında da kullanılmaktadır. Makine parlatıcı kullanırken de elin temasının olmaması önemlidir. Aynı zamanda makine tablet yerleştirirken de eldiven kullanımı her türlü kimyasal ile olan ilişkiyi kesmesi açısından önemlidir. Bu sayede cildin ömrü ve ellerin sağlığı uzun süreli olarak korunmaktadır. Düzenli olarak değiştirildiğinde esas etki görülmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir