Beybi Bulaşık Eldiveni Large


19,80 TL
• Kırmızı renklidir. • Large beden • Doğal latekstir • Pamuklu iç yüzeydir. • Koli içi 200’lüdür.

Beybi Bulaşık Eldiveni Large Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Beybi bulaşık eldiveni large ev işlerinin bütününde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kaymaz özelliği ve lateks tasarımı ile dış etkenlerden etkilenmemektedir. Kimyasal içerikli pek çok temizlik ürünü nedeni ile eller uzun süreli korumaya ihtiyaç duymaktadır. Buna bulaşık deterjanı örnek olarak verilebilmektedir. Birtakım kimyasallardan oluşan bulaşık deterjanı kullanılırken bulaşık eldiveni gerekmektedir. Aynı zamanda makine tablet kullanımında da bulaşık eldiveni şarttır. Makine parlatıcı, diğer ev temizlik ürünleri ve benzeri de kullanılırken ellerde eldiven olması el sağlığı için gereklidir. Özellikle uzun süreli olarak ellerini korumak isteyen ya da cildi hassas olanların tercihi bu ürün olmaktadır.


Su geçirmeyen bulaşık eldiveni
özellikle cildin en hassas bölümlerinden olan elleri korumaktadır. İçerisinde kaymayan ellerin her türlü işi yapabilecek özellikte tasarlanmıştır. Bulaşık eldiveni kullanılırken süreye dikkate alınmalıdır. Ürünler sık sık kullanılmamalı ve düzenli olarak değiştirilmelidir. Bu sayede el sağlığı tam olarak korunacaktır.


Ev işleri eldiveni olarak da nitelendirilen bu ürün yer temizliği, eşya temizliği ve pek çok yerde kullanılmaktadır. Banyo temizliğinde de large bulaşık eldiveni kullanımı sıkça görülmektedir. Evlerin ve ofislerin tamamını temizlerken eldiven kullanmak el kalitesi için gerekli bir durumdur. Doğru ölçüye sahip eldiven tercih edildiği takdirde eldivenden maksimum verimi almak mümkündür.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir