Balküpü Toz Şeker 1 Kg


41,88 TL

• %100 doğal şeker pancarından üretilir. • 1 kg’lık tozşeker. • Koli içinde 20 paket tozşeker bulunur.


Balküpü Toz Şeker 1 Kg Kullanımı

Balküpü Toz Küp Şeker 1 Kg mutfakların, sofraların, verilen molaların, davetlerin ve iş yerlerinin kısacası hayatınızın her noktasının içinde olan lezzeti sağlamak için hizmetinizde olan bir üründür. Çay ve şeker üretimi konularında ülkemizde önde gelen üreticiler arasında olan firmanın piyasaya sunduğu toz şeker; yalnızca ve yalnızca şeker pancarı ve şeker kamışı kullanılarak üretiliyor. Zararlı kimyasal katkı ya da koruyucu içermemesinin yanında tamamen pancar kullanımına dayanan üretimi ile sağlıkla lezzeti aynı anda size sunuyor. Hafif ve rahatsızlık hissiyatı yaratmayan aromasını doğal kaynaklardan aldığını her kullanımda fark etmeniz mümkündür.


Bir bardak sıcak kahve ya da bir bardak soğuk limonata dendiğinde tatlı severlerin hemen tercih edeceği şeker, vücudun ihtiyaç duyduğu ölçüde zarar da görebildiği önemli bir konudur. Şekerin miktarının fazla kullanımı vücutta karaciğer rahatsızlıkları şeker problemleri kilo alımı gibi olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrıca içeriğine güvenilmeyen ve zararlı maddeler bulunduran ürünler tercih etmek sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle, marka kalitesine ve üretim standartlarına güvenilen kaliteli ürün üretimini ilke edinmiş ürünleri kullanmanız önemlidir. Bir diğer konu olan kullanım miktarında ise asla aşırıya kaçmamak gerekir. Balküpünün sofralarınıza kalitesinden ödün vermeden sunduğu küp şekerler, aromayı anında verme özelliği sayesinde fazladan şeker miktarı tercih etmenize de engel olur.


Üretim sürecinde kurutma işlemine tabi tutulan toz şekerler, asla tozlanma yapmaz. Paketini açtıktan sonra kapalı hava almaya müsait olmayan bir kap veya kavanoza koyarak muhafaza etmeniz yeterli olacaktır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir