Balküpü Küp Şeker Çift Sargılı 5 Kg


326,43 TL

• %100 doğal şeker pancarından üretilir • 1 pakette 5 kg şeker vardır • Toplu tüketime uygundur.


Balküpü Çift Sargılı Küp Şeker

Balküpü Küp Şeker Çift Sargılı 5 Kg pratik kullanımıyla sağlıklı bir tatlandırıcı kategorisinde kullanıcıların tercihi olan bir üründür. Özel üretilen ambalajı, özenle gerçekleştirilen üretim süreci, sağlık ve hijyen şartlarını önemseyen sunum şekli ile güvenle tercih edebilirsiniz. Sağlıksız tatlandırıcıların kullanımının sağlığa zarar verdiği artık herkes tarafından bilinir. Yapay şekerlerin karaciğer yağlanması ve şeker hastalığı gibi sağlığa zarar veren etkilerinden kaçınmak için sağlıklı üretim standartlarına uyum sağlanarak üretilen güvenli markaları tercih etmeniz oldukça önemlidir.


Kaliteli ambalajı ile küp şeker dış ortam etkenlerinden korunur. Çift sargılı paketi ile kullanacağınız küp şekeri bizzat kendiniz ambalajından çıkarırsınız. Ayrıca ambalajı için tamamen sağlığa uygunluğu kanıtlanmış materyallerin tercih edildiğini de bilmenizde fayda var.


Sıvı ile temas ettiği anda kolayca eriyen forma sahiptir. Yağlanma ya da karıştırıldığı sıvı üzerinde köpüklenme gibi istenmeyen durumlara olanak vermeyecek kadar doğal ve katkısız üretilir. Üretim sürecinde kullanılan tek katkı maddesi olan su bile, sterilizasyondan geçirilen ve sağlıklı su kategorisinde yer alan kalitededir.


Lezzetini sadece şeker pancarına borçlu olan bu küp şekerler, tortu ve kalıntıya yer vermeyen kaliteye sahiptir. Kolay ve yumuşak içimli tatlar için vazgeçilmez bir seçenektir. Anında tadını alabileceğiniz için fazla miktarlarda kullanıma gerek kalmaz ve bu da sağlığınız için fazla şeker kullanımının önüne geçer. Balküpü sargılı küp şeker uzun uzun karıştırmaya gerek duymadan kolaylıkla erir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir