Balküpü Çift Sargılı Küp Şeker 750 Gr


48,13 TL

• %100 doğal şeker pancarından üretilir. • 1 pakette 750 gram şeker vardır. • Koli içinde 20 paket ürün bulunmaktadır. • Çift sargılıdır.


Balküpü Çift Sargılı Küp Şekerler 750 Gr

Balküpü Çift Sargılı Küp Şeker 750 Gr şeker üretiminde kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlayan firmanın az kullanıma ihtiyaç duyanlar için piyasaya sürdüğü 750 gram miktara sahip ürünüdür. Hammaddesi şeker pancarı, katkı maddesi sterilize edilmiş su olan küp şeker, güvenle tercih edebileceğiniz yüksek kaliteye sahiptir. Ürün kutusu içinde her birinde 2 adet küp şeker bulunan ambalajlar yer alır. Ortalama şeker kullanımının iki adet olması bu paket şeklini kullanışlı kılar. Ayrıca bu ambalaj şekli ile oldukça kullanışlı bulunan küp şeker oldukça hijyeniktir. El değmeden paketlenen şekerler siz paketi açana dek ortamdaki toz, nem gibi etkilere maruz kalmadan bekler. Kalabalık ortamlarda da kimsenin kullanacağınız küp şekere dokunmadığından emin olmanızı sağlar.


İçeceklerinizde ve yiyeceklerinizde kullandığınız zaman, aranılan lezzeti anında size sunar. Şeker pancarından aldığı lezzeti anında iletir ve fazla şeker kullanımına ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldırır. Tatlandırıcı özelliği oldukça yüksek olan bir üründür. Zararlı madde içermez. Kontrollü besin değerleri sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerji seviyesini sağlar. Her bir kesme şeker için ortalama kalori değeri 12 kalori olarak belirtilmiştir. Üstelik enerji takviyenizi tamamen sağlıklı bir biçimde sağlar. Üretim ve paketleme aşamalarında kesinlikle el değmez. Üstelik raflardan evlerinize ya da iş yerlerinize getirildiğinde dahi sargılı küp şeker formu sayesinde steril hijyen koşullarını korumaya devam eder. Dağılmayan yapısı, kolay kullanımı ile yılların güvenilir markasına ait çift sargılı küp şeker ürününü güvenle tercih edebilirsiniz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir