Bahçe Çöp Kovası - 1701


1.232,57 TL

Bahçe tipi paslanmaz çöp kovası Ürün ölçüleri: 38x111 cm


Bahçe Çöp Kovası - 1701 Bizsizeyeteriz.com'da!

Bahçe çöp kovası -1701 sade ve şık görünümlüdür. Ayrıca kullanımı da kolay bir üründür. Çöp kovasının ayakları ve kovası elektrostatik ve toz fırın boyalı olmaktadır. İsteğinize göre yere montaj yapabilir ya da montajsız olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede dış mekânda istenilen yere kolayca taşıyabilirsiniz. Bahçe tipi çöp kovası dış mekan düzenlemede sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca çöp kovaları yaşam alanlarını temiz ve ferah olmasını da sağlamaktadır. Dünyanın en büyük sorunlardan biri olan çevre kirliliğinin de önüne geçmiş olunmaktadır.

 

Bahçe çöp kovası -1701 görünümüyle de bahçenizi dekore etmenize olanak sağlamaktadır. Park bahçe çöp kovası dış mekanlarınızı ve yaşam alanlarınızın düzenlenmesinde yardımcı olmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmektedir. Bunun için dört mevsim kullanılmaktadır.

 

Dış mekanlara uygun olarak tasarlanmıştır. Çöp kovasının birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunun için sizlerin seçim şansını da artırmaktadır. Kullanılacak ortama uygun seçimler yapmanızda sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bahçe çöp kovalarının kullanımı gibi temizliği de çok önemlidir.

 

Çevre sağlığını korurken kendi sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bunun için çöp kovasını boşaltırken eldiven kullanımına özen göstererek hijyen sağlanmalıdır. Çöp kutuları temizliği sık sık ve düzenli olarak yapılmalıdır. Bu sayede çöplerin kokmasını da engellemiş olursunuz. Bahçe çöp kovası üzerinde oluşan lekelerin temizliği de kimyasal ve doğal ürünler ile kolayca temizlenebilmektedir. Bu da size ayrı bir avantaj sunmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir