Ayaklı Küllük Pirinç - 1612


2.181,17 TL

• Pirinçtir, ayak bölümü kromdandır. • 31 cm x 70 cm ölçülerindedir.


Ayaklı Küllük Pirinç - 1612 Bizsizeyeteriz.com'da!

Ayaklı küllük pirinç -1612 kalabalık ortamların vazgeçilmezidir. Bu ürünler; iş yeri, hastane, otel ve alışveriş merkezi gibi dış mekanlarda ihtiyaç duyulan bir üründür. Özellikle de çevre kirliliğine sebep olan izmaritlerin atılması için gereksinim duyulmaktadır. Küllükler ortamların hijyenik ve temiz tutulmasında en büyük yardımcı olmaktadır.

 

Sigara atılan küllükler zaman içinde kirlenmekte olup kötü kokulara da sebep verebilmektedirler. Bunun için düzenli ve sık sık temizlenmesi gerekmektedir. Balkon küllük temizliği kolay olan bir üründür. Temizlikte doğal ürün ya da külden arındırıcı ürünleri tercih edebilirsiniz. Küllüklerin temizliği için birçok alternatif bulunmaktadır. Küllükleri temizlerken kendi sağlığınıza da dikkat ederek eldiven kullanımına dikkat etmelisiniz.

 

Ayaklı kül tablası kullanım alanlarına göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunun için ortama uygun seçimler yapılması da kolaylaşmaktadır. Ayrıca kullanımı kolay ürünler tercih edebilirsiniz. Küllükler izmaritlerden kurtulmanın en kolay yolu olmaktadır. Ayaklı küllük görünümü şık bir üründür. Dış mekanların kullanımına uygun olarak üretilmiştir. İzmarit çöp kutusu kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Dört mevsim hava şartları göz önünde bulundurularak üretilen bir üründür. Bunun için dayanıklılığı uzun yıllar sürmektedir.

 

Dış mekan küllük sigara ve küllerinin etrafa dağılmamasını sağlamaktadır. Ayaklı küllük en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Çevre temizliği ve sağlığı için de önemli olmaktadır. Ayaklı küllük dış mekân ürünü olarak tasarlandığı için sigara içmeyenler de rahatsız olmamaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir