Ayaklı Küllük Boyalı 1 No - 1607


544,07 TL

• 18 cm x 70 cm ölçülerindedir. • Elektrostatik toz fırın boyalı formdadır


Ayaklı Küllük Boyalı 1 No - 1607 Bizsizeyeteriz.com'da!

Ayaklı küllük boyalı 1 no -1607 fırın boyalı bir üründür. Farklı ve şık görünümü ile sizlere sunulmuştur. Ayaklı küllük kullanımı ve kurulumu kolay olan bir ürün olmaktadır. Bunun için en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır.

 

Dış mekan küllük sigara izmaritlerinin atılmasını sağlayarak çevre temizliğine yardımcı olmaktadır. Ayaklı küllükler dış mekanların olmazsa olmazlarındadır. Sigara içilen alanlarda bulundurulmaktadır. Bu sayede sigaradan etkilenen kişiler de rahatsız olmamaktadır.

 

Balkon küllük  sigara içilen yerlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Ayaklı küllükler dış mekanlara uygun olarak tasarlanan ürünlerdendir. Kalabalığın yoğun olduğu ortamlarda kullanılmaktadır. Sigara içenler için bulundurulan küllükler etrafın düzenli ve ferah olmasında en büyük katkıyı sağlamaktadırlar.

 

Ayaklı küllük dekoratif olarak da etrafa uyum sağlayan bir üründür. Bunun için de alımlarda sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir. Küllük kaliteli malzemelerin bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Bu sayede sağlamış olduğu güven ile üretimde daha başarılı olunmaktadır. Küllükler sayesinde küllerin de etrafa yayılması önlenmiş olmaktadır. Dış mekanlar için tasarlanan küllüklü çöp kovası  temizliğinin de kolay olması göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Sigara atılan küllüklerin temizliğine ve hijyenine de dikkat edilmelidir. Düzenli yapılan temizliklerde sizleri yormadan daha çabuk başarı sağlanmaktadır. Ayaklı küllük hava koşullarına uygun olarak üretildiği için zarar görmeden uzun yıllar kullanılmaktadır. Çok çeşitli olan izmarit çöp kutusu arasında en kullanışlı ürün olmaktadır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir