Askılı Bulaşık Önlüğü Beyaz


80,50 TL

• Su geçirmez. • Ürün askılıdır.


Askılı Bulaşık Önlüğü Beyaz Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Askılı bulaşık önlüğü beyaz, ev ve ofislerde yemek yapıldığı, bulaşık yıkandığı esnada kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Ürün tam boydan yani ayak bileğine kadar olabildiği gibi bazı alternatifleri de dize kadar gelecek şekildedir. Bu sayede tercihe bağlı bir seçim yapmak mümkündür. Askılı önlük yemek hazırlanırken giysilerin kirlenmemesi ve aynı zamanda giysilerdeki kirin de yemeğe geçmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Pek çok farklı iş alanında da kullanılmaktadır. Et ve süt üretim merkezleri ve benzeri pek çok fabrikada da bulaşık önlüğü kullanımı görülür. Beraberinde bulaşık eldiveni de bulunmaktadır. İkisinin birlikte kullanımı önerilmektedir.


Yemek ve üretim dışında bulaşık yıkama işleminde de tercih edilen giysiler bulaşık önlüğü ve eldiveni olarak anılmaktadır. Bulaşık deterjanı ile ürünler elde de yıkanabilmektedir. Özellikle bu aşamada da bulaşık önlüğü giysilerin ıslanmasını önlemektedir. Bazen ise bulaşıklar makinaya konulmaktadır. Ancak bunun için de bulaşıkları sudan geçirmek ve üzerinde yer alan kalıntıları çöpe dökmek gerekmektedir. Bu süreçte de bulaşık önlüğüne ihtiyaç vardır. Oldukça işlevsel beyaz mutfak önlüğü ile hem işinizi yapacak hem de işinizi yaparken büyük keyif alacaksınız.


Tüm bu işlemler yapılırken giyilmesi gereken bulaşık önlüğü pek çok tesiste, iş yerinde ve evde günlük kullanım malzemesi olarak görülmektedir. Giysilerin ıslanmaması, deterjan değmemesi ve kirlerin geçmemesi için gereken ürünlerin başında gelmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir