Activex Sıvı Sabun 1,5 Lt resmi
Göz at

Activex Sıvı Sabun 1,5 Lt

166,75 TL + KDV 200,10 TL (KDV Dahil)


Antibakteriyel Sıvı Sabunları Neden Tercih Etmeliyiz?

El hijyenine dikkat etmek, sağlık açısından çok önemlidir. Her gün elleriniz, farklı nesnelerle temas halindedir. Bu yüzeylerde virüs, mikrop ve bakteri ve daha birçok zararlı canlı vardır. Gerekli temizliği yapmadığınız takdirde ellerinizle yüzünüze dokunmanız, hastalıklara davetiye çıkarır. Antibakteriyel sıvı sabunlar kullanarak hastalanma riskinizi en aza indirmeyi başarabilirsiniz.

Biz Size Yeteriz firması olarak ihtiyacınız olan tüm hijyen ürünlerine ulaşmanızı sağlıyoruz. Firmamızda size ve küçük çocuklarınıza uygun olarak hazırlanmış antibakteriyel sabun çeşitleri mevcuttur. El temizliğiniz için gerekli olan sabunlarla farklı içeriklere sahiptir. Hassas, ultra ve koruma gibi özellikleri bulunur. Katı, sıvı ve jel şeklinde çeşitlerden sizin için en ideal olanı alabilirsiniz.

Antibakteriyel Sıvı Sabunları Ne Zaman Kullanmalıyız?

Antibakteriyel sıvı sabunlar ile ellerinizi yıkadığınız zaman ultra hijyen sağlamış olursunuz. Sürekli kullanmak durumunda kaldığınız ellerinizin üstünde size zarar verecek bakteriler vardır. Özellikle ağza, buruna ve göze yanlışlıkla elinizi götürdüğünüz zaman hasta olabilirsiniz. Gün içinde antibakteriyel sabunlarla elinizi yıkadığınızda hijyen tamamen sağlanır. Aşağıdaki eylemlerin ardından mutlaka elinizi yıkamalısınız:

 • Tuvalete girmeden önce ve sonra
 • Yemekten önce ve sonra
 • Öksürük ve hapşırık sonrası
 • Diş, ağız, yüz temizliğinden hemen önce
 • Dışarıdan eve geldikten sonra
 • Yemek hazırlamadan önce ve sonra
 • Çöp attıktan sonra
 • Saçlarınızı taradıktan sonra
 • Bir hayvan sevdikten sonra
 • Sigara kullanımından önce ve sonra
 • Para alışverişinden hemen sonra

Ellerinizi bir günde düzenli olarak yıkamak çok önemlidir. Antibakteriyel sabunlar ile tamamen elinizde bulunan zararlı canlılardan kurtulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, sıvı sabunu elinize aldıktan sonra en az 20 saniye boyunca su altında yıkamaktır. Aynı zamanda parmak aralarından bileklere kadar sabunlu suyla elinizi ovalayarak suyun altında tutmalısınız.

Antibakteriyel Sıvı Sabun Fiyatları

Almak istediğiniz antibakteriyel sıvı sabun fiyatları, çeşitli nedenlere bağlı olarak değişir. Markadan markaya, içinde kullanılan maddeler gibi faktörler, fiyat değişimini etkiler. Önemli olan kaliteli sabunlardan yana tercihinizi yapmanızdır. Tasarruf sağlamak için antibakteriyel sıvı sabun 5 lt gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu sabunu, daha uzun süre boyunca kullanbilirsiniz.

Biz Size Yeteriz firması olarak her türlü antibakteriyel sabunu sizin için hazırladık. Pompalı sabunlardan litreliklere kadar tercihinizi yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli markaları alarak el hijyeninizi sağlayabilirsiniz. Biz, sizi memnun etmek için kaliteli ürünlerimizi bütçenize uygun fiyatlarla sunarız. Kendinizi zorlamadan el temizliğinizi yaparak gün içinde hijyeninizi sağlayabilirsiniz.

Antibakteriyel Sıvı Sabun Çeşitleri

Antibakteriyel sıvı sabunlar, özel formüllerle üretilerek herkesin kullanabileceği ürünlerdir. İçerisinde bulunan bitkisel özlerle güzel ve hoş kokular oluşur. Limon, zencefil, Hindistan cevizi, lavanta gibi kokulara sahiptir. İçerisinde karıştırılan bitkisel özler sayesinde cildin nem dengesini korur. Bu sayede ellerinizin çatlaması gibi sorunlar ortadan kalkar. Hiçbir zarar görmeden güvenilir şekilde hijyen sağlanır.

Firmamız Biz Size Yeteriz, Activex, Maratem, Dr Lorry gibi kaliteli markaların antibakteriyel sabun satışını yapar. İçerisindeki güvenilir maddelerden dolayı ellerinizin hijyenini sağlayabilirsiniz. Pompalı ve pompasız şekilde sabunları firmamızdan alabilirsiniz. Nemlendirici etkili sabun seçenekleriyle ellerinizi yıkadıktan sonra kurulu hissi oluşmaz. Bunlar, cildinizin korunması açısında da önem arz eder. Tüm el sabunları çeşitleri için El Sabunları kategorimize göz atabilirsiniz.

Antibakteriyel Sıvı Sabun Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sizin ve aileniz için en uygun olan antibakteriyel sıvı sabunları almadan önce aşağıdaki faktörleri göz önüne almalısınız:

 • İçerisinde bulunan maddelere bakmalısınız. Herhangi birine karşı alerjiniz varsa almamalısınız.
 • Cildi tahriş etmemesine önem vermelisiniz. Ellerinizin kurumaması ve çatlamaması için bu çok önemlidir.
 • Granüllü olan sıvı sabunları almamalısınız.
 • Doğal olarak üretilmesi, cildinize daha iyi gelir.
 • Son kullanma tarihine dikkat etmelisiniz.
 • Yetişkin ve çocuklar için ayrı sabunlar kullanılmalıdır.

Tüm bu faktörlere göre sıvı sabunu alabilirsiniz. Bunların yanında markanın önemi büyüktür. Biz Size Yeteriz firması olarak en iyi markaların antibakteriyel sıvı sabunları ile hijyen sağlamanıza yardımcı olmaktayız. Hemen siparişinizi vererek kısa sürede sabunlarınızı alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Antibakteriyel Sıvı Sabun Nedir?

Özel formülü ile elinizde bulunan bakterilerin yok olmasını sağlar. Kullandıktan sonra kuruluk ve rahatsızlık hissi vermez.

Sıvı Sabun Antibakteriyel mi?

Katı sabunlara göre sıvı sabunların antibakteriyel özellikleri fazladır. Ancak alırken dikkat edilmesi gereken durumlar vardır.

Antibakteriyel Sabun Kullanmak Doğru mu?

Doğru formülle üretilen her sabun eli temizlemektedir. Fakat antibakteriyel sıvı sabunlar, özel formülü nedeniyle daha etkilidir.