Airwick Yedek Temizliğin Esintisi


106,91 TL
• Uzun süren temizlik esintisi • Hem makine ile hem de manuel kullanabilme özelliği • 3 farklı ayarı ile hafif,orta ve yoğun kullanabilme özelliği

Airwick Yedek Temizliğin Esintisi Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Airwick yedek temizliğin esintisi, 70 güne kadar etkili olan formülü ile öne çıkmaktadır. Ofislerde, iş yerlerinde ürün oda parfümü olarak çalışmaktadır ve Airwick makinesi ile birlikte kullanılmaktadır. Belirli saatlerde ve dakikalarda kokuyu salarak ferah havayı birden fazla odaya iletmektedir.


Oda kokusu makinesi ile birlikte çalışan ortam kokuları temizlik esintisi adı ile anılmaktadır ve ferah kokusu ile ilgi çekmektedir. Salon, banyo, yatak odası ve holde kullanılabilen bu ürün herkesin ulaşamayacağı bir yerde olmalıdır. Airwick yedek temizliğin esintisi özellikle evcil hayvanlardan, bebeklerden ve çocuklardan uzak tutulmalıdır. Aynı zamanda solunum sıkıntısı çeken ve ağır kokulara alerjisi olanlar da dikkat etmelidir.


Banyo kokusu olarak da kullanılabilen kalıcı oda parfümü bulunduğu her yere ve birden fazla odaya temiz hava vermektedir. Temiz ve zarif Airwick oda spreyi  özellikle baskın kokuları tercih etmeyenlerin ilgisini çekecektir. Alerjisi olanlar dikkat etmelidir ve uzak bir yerde bulundurmaları önerilmektedir. Koku giderici ürün düzenli kullanım ile evin genel havasını değiştirmekte ve dekorasyon ile de bütünlük oluşturmaktadır. 7/24 temiz koku imkanı sağlayan ürün özellikle makineli kullanımı ile kullanan kişilere fazla bir iş bırakmamaktadır. Kendi kendine çalışan ürün ile temastan kaçınılmalıdır. Makine yedeği de bulunan ürün, tükendiğinde zorluk çıkarmamaktadır. Özellikle göz ile olan teması önlenmelidir. Olası bir durumda hemen su ile temizlenmelidir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir