Airwick Makina + 1 Yedek


334,99 TL

• Uzun süren çiçek kokusu • Hem makine ile hem de manuel kullanabilme özelliği • 3 farklı ayarı ile hafif, orta ve yoğun kullanabilme


Airwick Makina + 1 Yedek Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Air Wick makina + 1 yedek farklı ürün alternatifleri ile koku çeşitliliği sunmaktadır. Air Wick makina + 1 yedek bir makineye sahiptir ve yedek ise kokunun ta kendisidir. Air Wick makine tek başına kullanılmamaktadır ve bir kokuya ihtiyaç duymaktadır. Bu makinaya takılan koku sonrasında düzenli olarak odaya koku salınımında bulunacaktır. Oda kokusu makinesi ev ferahlatıcı amaçlı kullanılır. Bu ürün ile kişiler sprey sıkmak zorunda olmayıp ev düzenli olarak temiz bir kokuya sahip olmaktadır. 1 yedek ürün ise farklı kokulara göre değişmektedir.


Air Wick kokuları, lavanta, bahar çiçekleri, turunçgiller, temizlik esintisi, manolya ve yaz anıları olarak farklı isimlere sahiptir. Oda parfümü makinesi tercihi yaparken odanın nasıl kokmasını istediğinize bağlı olarak tercihler yapabilirsiniz. Bu ürün tüm odalar için kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Buna banyo da dahil olmakla birlikte geniş çaplı bir koku yaymaktadır. Banyo kokusu için de kullanılan elektrikli oda kokusu cihazı düzenli aralıklar ile hoş kokuyu salmakta ve tuvaletin de banyonun da her şartta güzel kokmasını mümkün kılmaktadır. Bu oda kokusu ile birlikte koku uzun süre içeride kalacaktır ve cam açık olsa dahi koku evin içerisinden hemen çıkmayacaktır. Oda kokusu makinesi ile kullanılan yedek ürün minimum 54 gün kullanım süresine sahiptir. Sonrasında değiştirilmesi gerekmektedir. Bebeklerden, çocuklardan ve hamilelerden uzak bir yerde bulundurmak da oldukça önemlidir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir