Advanced Nemli Mop Tel Aparatı 80 Cm


67,65 TL
80 cm boyundaki moplar için uygundur. Tel aparattır. Mopu ve mop sapını ayrıca almalısınız. Sadece nemli ve orlon moplar için uygundur.

Advanced Nemli Mop Tel Aparatı 80 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Advanced Nemli Mop Tel Aparatı 80 Cm genişliğiyle dilediğiniz yerde geniş bir şekilde derinlemesine temizlik işlemini gerçekleştirir. 80 cm nemli mop ile kullanılmaktadır. Kolay ve pratik bir şekilde temizlik yapmanızı hedefleyerek zamandan tasarruf etmenizi de sağlar. Ev ve ofislerde temizlik gerektiren yerlerde kısa sürede temizlik yapmanızı yardımcı olur. Mop ürünlerinin kendi aralarında birçok özelliği bulunmaktadır. Nemli mop seçeneği de bu ürünler arasında yer almaktadır. El mopu, sopayla kullanılan mop gibi kullanıcılara sunulan alternatifler ile duvar, kapı, zemin temizliği gibi masa üstü temizliği de gerçekleştirilir. Bu tel aparatları sayesinde dip köşe temizliklerinizde ulaşamadığınız yerleri temizlemek mümkündür. Birbirinde farklı özellikleri de bulunmaktadır.


Kullanıcıların temizlik esnasında ekstra efor harcamalarının önünü geçerek derinlemesine hijyenli bir şekilde temizlik yapmalarını sağlar. Arzu ettiğiniz etkin temizlikleri için pek çok mop ve tel aparatları bulunmaktadır. Hijyen dostu olan bu ürünler, çevre sağlığına hiçbir zarar vermeden üretilmektedir. Geniş yapısıyla kovadaki deterjanlı suyu emerek etkin bir temizlik gerçekleştirir. Bulunduğunuz ortamın hijyenini korumaya yardımcı olan bu ürünlere ulaşmak çok kolaydır. Dar alanlarda ve köşelerde bile istenilen temizlik performansıyla temizlik sunulmaktadır. Dayanıklılığıyla ve kalitesiyle beraber günümüzde hemen hemen her ev ve ofislerde bulunmaktadır. Kullanıcıların hızlı temizlik yapmasına yardımcı olan bu ürünleri sizde temizliklerinizde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir