3M Yer Pedi Siyah 51 cm


311,94 TL

• Siyah renktedir. • 51 cm’dir. • Sert zeminler için uygundur. • Islak olarak kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Siyah 51 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Siyah 51 cm sadece yüzeyde değil eşit miktarda yayılan mineral aşındırıcılar ile etkili bir temizlik sağlamaktadır. Ürün oldukça başarılı bir ürün olup, firmaların tercih ettiği bir üründür. Ürünü kullanım alanına göre tercih edebilirsiniz. Her ürün kendi içerisindeki düzene göre ayrılmaktadır. Ürünün renkleri ve boyutsal olarak farklı alanlarda kullanım sağlar. Bu sebeple ürünü sipariş etmeden önce kullanım alanına göre tercih etmenizi öneririz. Eğer ağır lekeler ve eskimiş yer cilasını sökmek istiyorsanız siyah yer pedi tercihiniz olabilir. Çünkü bu ürün tamamen bunun için üretilmektedir. Asıl amacı geçmeyen ağır lekeleri temizlemek ve eskimiş cilaları zarar vermeden sökmektir. Ofislerde kullanıma uygun bir üründür. Sadece ofislerde değil daha küçük boyutları bulunan yer pedlerini evlerde de kullanabilirsiniz.


Alışveriş merkezlerinde, büyük marketlerde ve hastanelerde büyük temizlik araçlarına takılarak kullanılmaktadır. Bu yer pedleri bu araçlara takılır ve daha sonrasında ise temizlik amacıyla kullanılır. Nemli veya kuru şekilde de tercihe bağlı olarak kullanılabilir. Ürünlerin kullanımı tamamen temizlik yapılacak alana ve kullanılacak ürüne göre değişiklik sağlamaktadır. Siz de bu ürüne sahip olmak istiyorsanız ürünü e-ticaret sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Yer pedi beton ve sanayi ortamlarında da ağır temizlikler için kullanılır. Ürünün kendi içerisinde de farklı kullanım alanları bulunur.  Bu ürünleri de kendi alanlarında ve ihtiyaç doğrultusunda tercih edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir