3M Yer Pedi Siyah 43 cm


269,16 TL

• Siyah renktedir. • 43 cm’dir. • Sert zeminler için uygundur. • Islak olarak kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Siyah 43 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Siyah 43 Cm kazıma işlevi görür. Deterjan ile kullanıma uygun bir üründür. Kirli zeminleri temizlemektedir.  Emülsiyon kaplamayı olduğu yerden kaldırır.  Siyah yer pedi genellikle sert zeminlerde kullanılmaktadır. Bunlar mermer, seramik, granit, mozaik sert zeminlere örnek olarak verilebilir. Genellikle zemini aşındırma işinde kullanılır. Çok inatçı lekelerin ve kirlerin temizlenmesi için oldukça tercih edilen bir üründür. Eğer kullanacağınız yerde bulunan leke ne yaparsanız yapın çıkmıyor ise siyah yer pedini kullanabilirsiniz. Lekelere en etkili çözüm olarak bilinmektedir. Eski kirli zemin yüzeylerini ve sızdırmazlık maddelerini çıkarmak için su bazlı zemin sıyırma çözeltileri ile beraber kullanılmaktadır. Bunlara uygun temizlik kimyasalı kullanılırsa betonlar da bile çok fazla etkili olduğu görülmektedir.


Yer pedleri açık dokulu dokuma olmayan bir yapıda naylon ve polyester elyaftan üretilmiştir. Aşındırıcı parçacıklar, dayanıklı bir yapıştırıcı ile dokuma olmayan yapı boyunca dağılmış ve oraya yapıştırılmıştır. Uzun ömürlü olması ile bilinir. Ayrıca herhangi bir zararı dokunmaz. Cila teli ürünü ile farklılık gösterir. Cila teli ise genellikle cila yapmak için kullanılan bir üründür. Ayrıca toz torbası bu tarz ürünlerde bulunmamaktadır. Bunlara dikkat ederek de ürünü kullanabilirsiniz. Ofis ortamlarında kullanımı daha geniştir. Ayrıca ürünü temin edebilmek için e ticaret ile alışveriş yapabilirsiniz. Böylelikle hem ürünü daha uyguna alabilir hem de hızlı teslimat ile ürünün ertesi gün içerisinde elinizde olacağını bilebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir