3M Yer Pedi Siyah 35 cm


179,78 TL

• Siyah renktedir. • 35 cm’dir. • Sert zeminler için uygundur. • Islak olarak kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Siyah 35 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Siyah 35 cm solmuş ve kirlenmiş cilalı olan alanların cila sökümü ve derinlemesine temizlik için kullanılmaktadır. Beton ve diğer endüstriyel zeminlerde derinlemesine temizlik için kullanılır. Mineral aşındırıcıların yalnızca yüzeyleri için değil her ped üzerine eşit miktarda yayılmasını sağlamaktadır. Etkileyici performansı ile de uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır. Temizlediğiniz yüzeye herhangi bir zarar vermemektedir.  Zeminin sürtünmeden kaynaklı ısınma süresini hızlandırmak için içerisine çelik tel parçaları konulmuştur. Bu neden ile cila pedinin adı çelik yünlü ped olarak anılmaktadır. Yer pedi olarak da kullanılan bu ürün genellikle ofislerde kullanılmaktadır.


Kullanım süresi boyunca cihaza ve yüzeye zarar vermemektedir. Her rengi ayrı alanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle alırken dikkat etmeniz gerekir. Bu alanların kullanım şartlarına ve uygulama şartlarına göre de değişiklik göstermektedir. Siyah rengi genel olarak ağır şartlarda dayanıklı kazıma ve cila sökme pedi olarak kullanılmaktadır. Cilayı olduğu yerden söker ve derinlemesine temizlik sağlar. Bu sebeple cilalı alanlarda zarar vermeden kullanıma uygundur. Lekeyi ve izi çıkarmak için herhangi bir zararı dokunmaz. Beton üzerinde de kolay kullanım sağlamaktadır. Cilalı alanlarda daha sık tercih edilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olmasından dolayı tercih edilmektedir. Özellikle herhangi bir yere zarar vermemesi durumu da göz önünde bulundurularak satın alınabilir. Sizlerde bu ürünün temini için e ticaret sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir