3M Yer Pedi Kırmızı 51 cm


334,99 TL

• Kırmızı renktedir. • 51 cm’dir. • Orta sert zeminler için uygundur. • Islak ve kuru kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Kırmızı 51 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Kırmızı 51 cm standart otomatik yer temizleme ve cilalama makinelerinde kullanılır. Yer pedleri genel olarak kendi aralarında kullanım alanına göre değişkenlik gösterebilir. Ürünü kullanmadan önce ne için ve nerede kullanacağınıza dikkat etmeniz gerekir. Böylelikle ürünü ihtiyacınız doğrultusunda tercih etmiş olursunuz. Ayrıca yer pedi renkleri de belirli kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Bu sebeple ağır temizlik için siyah rengi, daha kolay temizlikler için kırmızı rengi seçebilirsiniz. Parlatma ve sprey ile kullanım için tercih edilebilir bir üründür. Genel olarak bu ürünler parlatma özelliğine de sahiptirler. Ürünlere sahip olabilmek için e- ticaret siteleri üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Böylelikle sizlere uygun ürünü daha makul fiyatlarda alabilirsiniz. Belirli zamanlarda yapılan indirimleri takip ederek ürünü satın almayı tercih edebilirsiniz.


Islak ve kuru kullanımlarınızda oluşan kiri yok eder. Böylece sizler ürünü istediğiniz alana göre kullanım sağlayabilirsiniz. Ofislerde kullanıma uygun bir üründür. İş yerlerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece ofis değil evlerde, hastanelerde, restoranlarda, otellerde kolaylıkla kullanılabilir. Makinenin alt kısmında bulunan alana takarak ve makineyi iterek kullanabilirsiniz. Nemli olması veya kuru olması önemli değildir. Her iki türlü de derinlemesine temizlik sağlar. Ayrıca cila teli de bulunur. Fakat cila teli farklı alanlar ve kullanım amacı bulunur. Ürünü kullanım alanına göre araştırıp almanız sizler için daha doğru bir karar olacaktır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir