3M Yer Pedi Kırmızı 35 cm


258,67 TL

• Kırmızı renktedir. • 35 cm’dir. • Orta sert zeminler için uygundur. • Islak ve kuru kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Kırmızı 35 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Kırmızı 35 cm nemli durumunda iken temizlik yapar kuru halde ise cila yapmaktadır. Temizlik işini oldukça hızlı bir şekilde yapmaktadır. Sürtünme izleri zeminin güzel görünmesini sağlamaktadır. Islak kullanırsanız temizlik yapmış olursunuz, kuru kullanma durumunda ise parlatma işlemi yapar. Ofislerde kullanımı oldukça kolaydır. Yer pedi cila işlemleri için oldukça kullanışlı bir üründür. Bu pedler yıkanabilir özelliğine sahiptir. Yıkanmaya ve yüklenmeye karşı dayanıklı bir üründür. Görünüşleri benzer olan ürün farklı bir yapıda kullanılmaktadır. Benzer yönleri de bulunabilir. Yer pedlerinin her bir rengi farklı işlem görmektedir. Renklerine göre ayırt edilmektedir. Ürün oldukça kullanışlı ve çok fazla tercih edilir. Her renk kendi arasında belirli işlevler görmektedir.


 Günlük temizlikte kullanımı daha kolaydır. Hafif lekelerin, sürtünme izlerinin ve siyah topuk izlerinin çıkarılması için üretilmiş bir üründür. Ovalayarak temizleme özelliğine sahiptir. Belirli ölçülerde bulunur. Sizler kullanım alanınıza göre alabilirsiniz. Aldığınızda ise kullanım talimatlarına dikkat ederek kullanmanız daha doğru olacaktır. Yer pedleri temizleme özelliği ve cilalama özelliği taşır. Bu özellik ile birlikte istediğiniz sonuçları kısa sürede alabilirsiniz. Ürün kullanıldığı yerlere zarar vermez. Parlaklık ve temizlik sağlamaktadır. Ürünü kullanmak ve deneyimlemek istiyorsanız internet üzerinden e ticaret aracılığı ile sipariş verebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Ürün kullanıcıları genel olarak memnun kalmıştır. Yer pedi makineleri ile kolaylıkla kullanabilir ve temizliğinizi yapabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir