3M Yer Pedi Kahverengi 51 cm


311,94 TL

• Kahverengi renktedir. • 51 cm’dir. • Sert zeminler için uygundur. • Kuru olarak kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Kahverengi 51 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Kahverengi 51 cm Yer cilasını, siyah izleri ve lekeleri temizlemenize yardımcı olur. Ürünü kullanımda kişiye büyük kolaylık sağlayarak zorlukların önüne geçmektedir. Sizlerin yapacağı tek işlem makinenin ped takılan kısmına yer pedini takıp makineyi kullanmak olacaktır. Kirli zeminlerde kullanımı kolaydır. Hem makinede hem de üründe herhangi bir hasar bulunmaz. Ayrıca temizlediğiniz yerde de aynı şekilde herhangi bir hasar bırakmaz. Ürün derinlemesine temizlik sağlar. Ürünü ofis ortamlarında, hastanelerde, otellerde ve restoran gibi büyük alanlı ve çok fazla ziyaret edilen yerlerde kullanıma uygundur. Bu alanlarda bu makine ile ürünü kullanmak daha hijyenik olacaktır. Hem de çıkmayan inatçı lekeleri yer pedi sayesinde çıkarabileceksiniz.


Ürünleri kullanım alanına göre tercih etmenizi öneririz. Her rengin kendi içerisinde belirli özellikleri bulunur. Bu sebeple sizlerde kendinizin ihtiyacı olan ürünleri tercih etmenizi öneriyoruz. Ürünleri temin edebilmek için ise internet üzerinden sipariş edebilirsiniz. Cila teli de aynı şekilde bu ürün ile benzerlik gösterir. Bu sebeple karıştıran kişiler muhakkak olabilir. Fakat araştırıp almanız sizler için doğru bir karar olacaktır. Bu tarz ürünü temin edebilmek için öncelikle kullanım alanına bakmalısınız.  Daha sonrasında ise tercih edebilir veya satın alabilirsiniz. Beton ve sert zeminler için de kullanıma uygun bir ürün olup, sıklıkla kullanılmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir