3M Yer Pedi Kahverengi 43 cm


248,42 TL

• Kahverengi renktedir. • 43 cm’dir. • Sert zeminler için uygundur. • Kuru olarak kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Kahverengi 43 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Kahverengi 43 cm sadece yüzeyde değil her pedde eşit olarak dağıtılan mineral aşındırıcılar etkileyici bir performans ile uzun ve faydalı bir kullanım sağlar. Düşük maliyetli ve tertemiz bir kullanım imkânı yakalamak istiyorsanız bu yer pedi tam olarak tercihiniz olabilir. Bu pedler bol miktarda kum içermektedir. Sanayi yerlerin temizliği için yer temizleme ve kurulama otomatıyla beraber kullanılmaktadır. Cila teli ile tamamen farklı bir üründür. Benzer yönde kullanılma imkânı da sağlamaktadır. Fakat genel olarak farklı alanlarda kullanılır. Korumalı yerlerde kuru kazıma veya herhangi bir pratik kazıma çözümüyle ıslak kazıma ile kahverengi pedi kullanma imkânı bulunabiliyor. Bu şekilde hem temizliğinizi yapabilirsiniz hem de kullanım alanlarını genişletebilirsiniz.


Ofislerde kullanım için uygundur. Beton ve sanayi ortamında bulunan yerlerin ağır hizmet tipi temizlik için de kullanılabilir. Kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple sizler de ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim ve tercihlerinizi yapabilirsiniz. Temizlik yaparken maliyetli olmasın istiyorsanız bu seçim tam sizlere göre bir tercihtir. Ayrıca e ticaret sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünün yorumlarına ve puanlamasına göre sipariş ediniz.  Lif karışımı olduğu için temizlik işlemi daha da kolaylaşmaktadır. Lekeleri kolaylıkla çıkarmaktadır. Bu tarz ürünlerde toz torbası bulunmaz. Çünkü toz torbasının kullanım alanı daha farklı olduğu için bu tarz makinelerde kullanılmamaktadır. Kullanım alanlarına göre ürün tercih edebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir