3M Yer Pedi Beyaz 35 cm


193,36 TL
• Beyaz renktedir. • 35 cm’dir. • Yumuşak zeminler için uygundur. • Uygulanan zemine parlak bir görünüm kazandırır. • Islak ve kuru kullanılabilir. • Koli içeriği 5 adettir • Adet fiyatıdır.
Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 5
Sepete Ekle Sepete Git

3M Yer Pedi Beyaz 35 cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

3M Yer Pedi Beyaz 35 cm sadece yüzeyde değil her pedde eşit olarak dağıtılan mineral aşındırıcı ile etkili bir performansla faydalı ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Uyum sağlama kabiliyeti yüksektir. Tek olarak ayrılmış ve kaplanmış lifler ped ile yer arasında maksimum temas sağlamaya yardımcı olarak oldukça düşük maliyet ile mükemmel temizlik sunmaktadır. Beyaz yer pedi parlatmayı en az sönük hale getirerek kum ve çizik izlerini gidermede yardımcı olmaktadır. Korunan yerlerde herhangi bir çizik veya hasar bırakmaz. Cila teli ile benzerlik göstermektedir. Ayrıca yer parlaklığını arttırmak için ahşap yerlerde polisaj da kullanabilirsiniz. Ürünü satın alabilmek için e ticaret sitemizi kullanabilir ve kısa sürede temin edebilirsiniz.

 

Sizlerde kullanım kolaylığı yaşamak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Kum veya çizik izlerini giderebilmek için beyaz renkteki yer pedini kullanabilirsiniz. Beton veya sanayi ortamların yerlerinde ağır hizmet tipi temizlik için de kullanılmaktadır. Ofis içlerinde kullanıma daha yatkındır. Yer cilasını ve siyah iz kalmış lekeleri kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Bu lekeleri çıkarmak için daha fazla sürtünme gücüne sahip ayrıca lif karışımına da sahip bir üründür. Ağır yer temizlikleri için kullanıma uygun değildir. Hafif yer temizliği için kullanılmaktadır. Ağır kir ve lekeli olmayan tozlu yumuşak zeminlerde, tahta döşemelerdeki cilalar ve tüm ince cilaların parlatılmasında kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmak istediğiniz alanda leke veya iz bırakmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zaten bu ürünün kullanım amacı cila ve leke çıkarırken herhangi bir hasar bırakmamasıdır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir